(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Новости
16.02.2010
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних автономними системами опалювання.

Радіатори "REGULUS-system" мають істотні переваги перед сталевими панельними, алюмінієвими і чавунними секційними радіаторами, які традиційно використовуються в системах опалювання, а саме:


    *
      Теплопровідність міді і алюмінію  - матеріалів з яких виготовлений радіатор "REGULUS-system" в 5-7 разів вище, ніж у чавуну і сталі, що навіть при низьких температурах теплоносія забезпечує нормальну температуру в опалювальному приміщенні. Це робить радіатори "REGULUS-system" незамінними в сучасних квартирах з центральним опалюванням.
    *
      Малий об'єм води в радіаторі, а отже, в усій системі автономного опалювання - значно знижує витрату  енергоносія в котлі і робить систему опалювання набагато економічніше. Також значно знижується час прогрівання приміщення, що важливо для котеджів і квартир з автономною системою опалювання.
    *
      Радіатори "REGULUS-system" мають легку вагу - що дозволяє встановлювати їх на гипсокартонную стіну, при необхідності легко зняти і встановити назад.
    *
      Широкий модельний ряд радіаторів "REGULUS-system"   дозволяє підібрати найбільш відповідний кожному клієнтові радіатор по висоті, ширині, кольору і тепловій потужності.


Усе це, а також відносно невисока ціна в порівнянні із сталевими і алюмінієвими радіаторами, висока якість і заводська гарантія в 25 років, заслужено ставлять радіатори "REGULUS-system" на перше місце серед величезної кількості опалювальних приладів, пропонованих українському споживачеві.

Слід зазначити, що надійність і ефективність роботи радіаторів в першу чергу залежить від правильності їх підбору і монтажу, особливо при використанні радіаторів в системах центрального опалювання.


Другие новости...Партнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021