(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Переглянуті
Мозайка Miele Mosaico 30,5x30,5 см
0,00 €
Результаты поиска:
Crea Ambra
Рекомендуемые
Кабіна Konfort80
2,604,00 €

Ванна або душова кабіна?

Як альтернатива ваннам, душові кабіни сьогодні стають усе більш популярні. Причин цьому декілька. По-перше, в порівнянні з ванною, душ економить воду приблизно в п'ять разів. По-друге, прийняття душу займає куди менше часу, чим прийняття ванни. У третіх, душова кабіна економить простір - тобто займає значно менше місця в приміщенні, ніж . Ну, і, крім того, душ вважається гігієнічнішим в експлуатації, оскільки мило і бруд змивається проточною водою. Таким чином, переваги цього устаткування цілком очевидні. Пора вирушати в магазин за душовою кабіною.

Перш ніж обзавестися душовою кабіною, необхідно визначитися з її конструкцією. Душові кабіни можуть бути відкриті або закриті. Перші обгороджують зону душу частково - між існуючими стінками розміщується душова перегородка або дверці, а другі повністю закриті по периметру і мають дах згори, що перешкоджає виходу і конденсації пари у ванній кімнаті. Зрозуміло, закрита кабіна комфортніша, але і значно дорожче.

Двері душових кабін зазвичай виготовляються із скла, яке може бути прозорим, матовим або шорстким. Одно- чи двостулкові орні двері вимагають зазвичай більшої площі ванної кімнати. Розсувні двері займають менше місця. Чим більше стулок, тим менше місця усередині кабіни, але, в той же час, міцніше каркас.Вибираючи душову кабіну, треба враховувати, що вона має бути розміром не менше 80×80 см, інакше ви будете істотно обмежені в просторі.

Піддони для душових кабін можуть бути виготовлені з чавуну, сталі, кераміки, штучного мармуру (піддон пресується з мармурової крихти і полімерних смол), а також з синтетичних матеріалів: акрилу і сучаснішої його модифікації - кварила. Усі ці матеріали мають свої особливості в експлуатації. Наприклад, чавунні емальовані піддони міцні, але довго прогріваються, сталеві - гримлять під струменем води, а піддони з кераміки (фаянсу) можуть розбитися. Досить дорогі піддони кам'яні, але вони коштують того: міцні і зручні, вони, окрім цього, прекрасно виглядають. Акриловий піддон теж красивий, але не готується і потребує спеціального каркаса. Подряпини на акрилі легко можна усунути в домашніх умовах, для цього не потрібно спеціальні навички. Кварил - одна з модифікацій акрилу (у нім використовується кварцева крихта) має міцнішу до механічних ушкоджень поверхню.

В цілому, вимоги, що пред'являються до піддонів, можна визначити як міцність, стійкість покриття до механічних ушкоджень (подряпинам, сколам), швидкість прогрівання, зовнішня декоративність і, що важливо, наявність рифлення на поверхні піддону, що перешкоджає ковзанню

Функціональність душових кабін не обмежується можливістю прийняти душ. Сучасна душова кабіна здатна замінити собою не лише ванну, але може поєднувати функції турецької лазні, масажного і терапевтичного салонів.

Наприклад, вертикальний масаж забезпечується струменями води, що поступають з форсунок. Кількість отворів у форсунках - від 3-х і більше. У деяких кабінах може бути функція масажу ступень ніг. Необхідний тиск для нормального функціонування системи вертикального масажу - 3-5 атмосфер. Обернете на цю особливу увагу, оскільки у багатьох будинках в країні без спеціального устаткування усі ці краси виявляться просто незатребуваними. Причина банальна - відсутність належного натиску води у водопроводі. Якщо натиск малий, вам залишається вибирати тільки ті душові кабіни, які працюватимуть при тиску води 1,5 атмосфер.

Ефект контрастного душу досягається поперемінною дією води контрастних температур, що чергуються через короткий проміжок часу. Причому холодна вода подається з системи водопостачання, а температуру гарячої води ви вибираєте самі. Ця функція застосовна як при використанні ручного душу, так і за наявності системи вертикального масажу.

Лимфодренаж - це функція, що використовує систему вертикального масажу, і що є поперемінним включенням горизонтальних груп форсунок від низу до верху. Хромотерапія в душовій кабіні є спеціальним джерелом освітлення в кабіні, який через певні проміжки часу спалахує різними кольорами. Функція турецької лазні - це коли пара генерується за допомогою парогенератора і поступає в кабіну з парової форсунки. Температура пари - 45-60 °C.

Практично в усіх душових кабінах передбачена функція ароматизації пари за допомогою фито-косметических речовин. До аудіофункцій відноситься можливість підключення радіо і аудіо, як правило, вони вбудовані прямо в душову кабіну. Кабіни з такими функціями забезпечені пультом управління з кнопками, що дозволяють регулювати параметри налаштування і функціонування, а також вбудовані динаміки. Комбіновані багатофункціональні душові кабіни об'єднують в собі усі достоїнства гідромасажних ванн і душових кабін. Вони зазвичай дуже значні по своїх розмірах, але, проте, економлять багато місця.

Установка душових кабін не вимагає абсолютно ніяких загальнобудівельних робіт - ні плиткових, ні малярних, не кажучи вже про зведення стін. Треба буде лише підвести воду і дотягнути до каналізаційного стояка зливну трубу. Для виконання цих робіт бажано скористатися допомогою професіоналів.

Дата: Воскресенье, 17 Апреля 2011
Просмотров: 11426
Дополнительная информация по ссылке: index.phpПартнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021