(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Переглянуті
Ванна гідромасажна Gemini
1,389,27 €
Результаты поиска:
Асиметричні ванни
Рекомендуемые
Кабіна Ares1
2,268,00 €

Stelrad

На сьогодні компанія Stelrad - лідер на ринку техніки для центрального опалювання, відомий світу своїми високоякісними сталевими радіаторами, що випускаються заводом вже близько сотні років (фабрика радіаторів "Stelrad" була заснована в 1925 г). Завод Stelrad знаходиться в Голландії, входить в концерн Caradon Heating Europe з головним офісом у Великобританії.

Сучасний дизайн, висока економічність, розумний компроміс між випромінювальною і конвекційною дією забезпечують затишок і комфорт в опалювальному приміщенні, і робить незамінними радіатори виробництва Stelrad в житлових будинках, громадських і адміністративних будівлях із закритою системою опалювання.

Обробка зовнішньої поверхні радіатора включає знежирення, феррофосфатне, пасивацію, промивання і грунтовку катодним лакуванням по методу катафорезного занурення. Потім радіатори піддаються порошковому напиленню спеціальної якості і випаленню. Остаточна обробка поверхні включає багатошарове електростатичне порошкове напилення. Завдяки цьому на довгі роки експлуатації забезпечується не лише ідеальний зовнішній вигляд радіатора, але і простий догляд за його зовнішнім виглядом без збитку для стійкості.

Компанія Леостиль, реалізує радіатри Stelrad, здійснює постачання радіаторів. У асортименті Леостиль представлені радіатори Compact з бічним підключенням і Novello з нижнім підключенням і вбудованим термостатичним клапаном.

Дата: Воскресенье, 09 Января 2011
Просмотров: 8592Партнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021