(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Переглянуті
Плитка для підлоги Miele 30,5x30,5 см
0,00 €
Результаты поиска:
Crea Ambra
Рекомендуемые
Кабіна Ares1
2,268,00 €

Установка і експлуатація акрилових ванн
Зберігання
Зберігання акрилової ванни аж до її установки повинне здійснюватися в упаковці виробника. В період підготовки ванни до монтажу і в процесі монтажу максимально оберігайте поліровану поверхню ванни від попадання на неї будівельного сміття і інших абразивних матеріалів, оскільки це може привести до виникнення подряпин і помутнінню поверхонь виробу.
 
Підготовка приміщення для установки акрилової ванни
Сантехнічний персонал, що виконує роботи по прокладанню водопровідних і каналізаційних трубопроводів, повинен проводити їх з урахуванням лінійних розмірів ванн і місця розташування на ній стандартних і додаткових комплектуючих (змішувач, пристрій зливу-переливу і так далі).
Водопровідні виходи повинні розташовуватися в доступному для обслуговування і максимально наближеному до пристроїв водоспоживання ванни місці, не перешкоджаючи при цьому щільному примиканню бортів ванни до стін.
Перепад рівнів розташування зливного пристрою ванни і приймального отвору каналізаційної системи має бути максимальним.
Виводи електричного кабелю бажано максимально наблизити до місць розташування встановлених на ванні електроспоживачів (насос, компресор, блок управління) Кабель має бути підключений до захисних пристроїв.
Обробні роботи повинні виконуватися з урахуванням необхідності забезпечення безперешкодного доступу до електричних і гідравлічних пристроїв, встановлених на акриловій ванні, а в разі відсутності доступу до окремих вузлів, можливості демонтажу ванни (відсунута від стіни) без пошкодження обробних матеріалів (облицювальної плитки і ін.).
Доцільно встановити на водопровідних магістралях фільтрувальні пристрої, для очищення води, що поступає, від механічних домішок, які можуть пошкодити гідромасажне устаткування ванни. Тиск води в системі водопостачання не повинен перевищувати 5 атмосфер.
                                                                                                                                                                 
Електроустаткування
Кабель має бути трижильним і відповідати стандартам ЄЕС або бути типа H 07 RN - F, відповідно VDE 0250. Обов'язкове використання Пристрою Захисного Відключення (ПЗВ) Ip =25 A, Iз=30 мА, автоматичного вимикача на струм 25 А і заземлюючого дроту. Однофазний двигун має вбудований термічний захист.
Напруга живлячої мережі повинна знаходитися в межах 220В+10В. В разі відхилення величини напруги зверху вказаних меж рекомендується установка стабілізуючих пристроїв.
Електропроводка має бути виконана згідно стандарту EN -60335-2-60.
Електропроводка повинна мати багатократну ізоляцію доступу до відкритих контактів, принаймні 3мм завтовшки. Захист системи повинен ґрунтуватися на диференціальному (багатократному) виключенні (1 fn=30 mA). Живлячий кабель повинен відповідати стандартам ЄЕС або бути типа H07 RN-F, відповідно VDE 0250. Розетку із заземленням слід встановити поряд з ванною, в місці, захищеному від попадання води (мінімальна висота, що рекомендується, від підлоги 25см). Переконаєтеся що заземлюючий кабель правильно встановлений. Акрилові ванни поставляються готовими для підключення в електромережу. У жодному випадку не міняйте місцями встановлені клеми.
   
Монтаж акрилової ванни
Монтаж ванни повинен проводитися фахівцями відповідною кваліфікацією:
  • встановити ванну на підготовлений майданчик ванної кімнати. За допомогою регульованих ніжок каркаса провести установку ванни щодо горизонтальної поверхні і по висоті з урахуванням вертикального розміру декоративних панелей
  • провести підключення каналізаційної системи
  • за наявності на ванні врізного змішувача, під'єднати його до водопровідної системи за допомогою гнучких шлангів. Установка фільтрів для очищення води від механічних домішок в системі гарячого і холодного водопостачання ОБОВ'ЯЗКОВА
  • підключити електроустаткування ванни.
  • наповнити ванну водою і провести випробування устаткування на предмет справності і герметичності.  не зливаючи воду з ванни, герметизувати місця примикання бортів ванни до стін. Воду слід зливати після застигання герметизуючих швів
  • встановити декоративну панель за допомогою клямок і магнітів.
Дата: Пятница, 29 Января 2010
Просмотров: 11707



Партнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021