(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Переглянуті
Плитка для підлоги Ambra 30,5x30,5 см
0,00 €
Результаты поиска:
Crea Ambra
Рекомендуемые

Переваги акрилових ванн

Ергономіка
Використання акрилу при виготовленні ванн (більш "пластичного", ніж чавун) дозволяє створити форму, чудово пристосовану до ліній людського тіла, що у свою чергу забезпечує ідеальне поєднання релаксації і масажу.

Міцність
При виготовленні акрилових ванн застосовується армування, скловолокнистий ровінг зовнішньої поверхні і посилення дна, тому по експлуатаційній міцності вони не поступаються чавунним ваннам.

Активна травмобезпечність
Акрилові ванни мають неслизьку поверхню, на відміну від ванн, покритих емаллю.

Пасивна травмобезпечність
Якщо все-таки відбувається контакт людини, що втратила рівновагу, з поверхнею акрилової ванни, то наслідки виявляються куди більш легше, ніж в аналогічному випадку з чавунною ванною.

Комфорт
Акрилова ванна швидко прогрівається до температури наливаної в неї води, що дозволяє уникнути неприємних відчуттів, що виникають при зіткненні тіла з холодною поверхнею чавунної ванни.

Довговічність
З часом емаль на чавунних ваннах жовтіє і тріскається, а акрилові ванни зберігають первинний колір і блиск протягом всього терміну служби.

Відсутність шуму
Акрилові ванни мають хороші звукопоглинальні властивості при наповненні їх водою.

Практичність
Акрилові ванни не потребують якого-небудь спеціального догляду. Завдяки непористій поверхні матеріалу на лицьовому шарі ванни не відбувається накопичення забруднення. Поверхню достатньо протерти вологою губкою з додаванням звичайного рідкого миючого засобу і обполоснути душем.

Легкість в усунення подряпин
Невеликі подряпини спокійно поліруються за допомогою звичайних засобів для поліровки, що не містять абразивних матеріалів - оскільки, і глибше, і навколо - той же самий монолітний матеріал. В найстрашнішому випадку застосовуємо "рідкий" акрил цього ж виробника, потрібного нам кольору і відтінку, і заливаємо пошкодження цим ремонтним комплектом. Після твердіння поліруємо, щоб додати поверхні первинну рівність. Відремонтована ванна не видасть нам жодної ознаки подряпини, що була колись.

Миття і чищення проводиться теплою водою, м'якою тканиною або губкою із застосуванням будь-яких не абразивних вітчизняних або імпортних миючих засобів. Не рекомендується застосовувати для чищення виробів тверді абразивні речовини (пісок, пасти, до складу яких входять тверді абразиви).

Дата: Пятница, 29 Января 2010
Просмотров: 13127Партнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021