(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Вибір гідромасажної ванни

На що звернути увагу при виборі та порівнянні гідромасажної ванни:

Потужність мотору
Чим більша потужність мотору, тим краща ефективність водного масажу. В наших системах використовується мотор потужністю 1350 Вт, що достатньо навіть для великих ванн (симетричних 150х150 та двомісних)

Потужність компресора
Чим більша потужність компресора, тим краща ефективність повітряного масажу. В наших системах використовується компресор потужністю 1000 Вт з підігрівом, що забезпечує відповідний ефект навіть при використанні 18 повітряних форсунок.

Наявність сифону
В усіх наших базових системах в комплекті використовується сифон-автомат європейських виробників (Kludi, McAlpine і т.п.)

Кількість форсунок
В базових моделях використовується 4 спинні форсунки, 2 форсунки на стопи, 6 форсунок для масажу тіла та 12 форсунок повітряного масажу. Також широко використовується можливість збільшення/зменшення кількості форсунок в будь-якій частині ванни.

Наявність додаткових послуг
Ви завжди можете замовити додаткові послуги: встановлення ручок, підголівників, купівля засобів для догляду за ванною та системою гідромасажу.

Наявність просушки водного масажу
В електронних системах використовується просушка як повітряного масажу, так і водного, що не дозволяє застоюватись воді в системі.

Електронне та пневматичне керування
Системи з електронним керуванням дають Вам можливість використовувати наступні функції, що не доступні в пневматичних системах:
  • захист від сухого пуску,
  • використання режиму пульсації,
  • зміна інтенсивності повітряного масажу,
  • автоматична просушка системи водного та повітряного масажу,
  • можливість встановлення підводного освітлення.

 

Дата: Пятница, 29 Января 2010
Просмотров: 8762
Дополнительная информация по ссылке: vanny.htmlПартнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021