(068) 068-00-00
 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Акрилові ванни
Акрилові ванни - це нова деталь сучасного інтерєру. Ці ванни практичні, повною мірою заміняють чавунні і сталеві ванни та активно завойовують наш ринок. Сантехнічний акрил довговічний і надійний. Акрил, один із самих твердих пластиків, давно й успішно застосовується в хімічній промисловості, в авіації й космонавтиці. Із сімдесятих років почалося масове виробництво акрилових ванн. Колись ці ванни мали статус екзотичних і престижних придбань, в основному через високу ціну. Але часи міняються, і акрилові ванни стрімко входять у наш побут. Вони прикрашають будинку і значно підвищують якість життя.
Переваги таких ванн може оцінити кожен. Завдяки теплоізоляційними властивостям, в акриловій ванні вода остигає всього на один градус за півгодини (у чавунній на градус за пять хвилин, у сталевий ще швидше). Сантехнічний акрил легко миється й володіє 100 відсотковою хімічною стійкістю, ванну достатньо регулярно обполіскувати теплою водою, а санітарний акрил перешкоджає появі і розмноженню небажаних бактерій. Ванна з акрилу стійка до появи зовнішніх дефектів: сколів і тріщин, глянсова поверхня акрилу не тьмяніє з часом і приємна на дотик. Такі ванни можуть вироблятися у всіляких варіантах, зручних для установки в різних умовах, причому їхня вага не перевищує 15-25 кг, що дозволяє легко монтувати або переносити і заміняти її.
Акрилові ванни можуть оснащуватися системами гідромасажу, прозорими вставками, декоративним підсвічуванням і електронним керуванням. Установлюються вони на каркас із металевих квадратів і мають не 4 ніжки опори на підлогу, як сталеві й чавунні, а набагато більше. На будь-який борт акрилової ванни й будь-яка відстань від руки можна встановити зміщувач, залежно від положення у ванні (сидячи або лежачи), щоб зручніше можна було регулювати напір і температуру води. Можливо, установити не один, а кілька зміщувачів різного типу (в акриловій ванні не складно зробити отвір). Зміщувач із каскадним розподілом напору подачі води (водоспад) змонтується дуже красиво.
Дата: Пятница, 29 Января 2010
Просмотров: 11221
Обратите внимание на следующие товары:Партнери
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2021