(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Ares1
2,268,00 €

FAP
FAP
FAPУ 1999 році, наслідуючи багатобрендову стратегію розвитку, "Gruppo Concorde" представила нову торговельну марку "Fap Ceramiche", основним бізнесом якої є настінна і підлогова керамічна плитка для ванних кімнат. Продукція з чітким і відмітним позиціонуванням на ринку.
   Колекції плитки For Love, Idea, Velvet, Crea, Pura, Sweet Home, Suite і інші престижні колекції виробили революцію в секторі облицювальної плитки, ставши втіленням дизайну і якості Made in Italy для фахівців і споживачів у всьому світі.
   Завдяки абсолютній якості, новаторському дизайну і креативному підходу Fap Ceramiche є визнаним лідером на ринку керамічної плитки екстра класу. Разом з FAP ти розкриєш свій світ, то що тебе втілює.
   FAP пропонує облицювальну плитку для стін і підлоги, а також проектує цілі рішення, які в дизайні ванної кімнати і удома, відбивають індивідуальність персони, що живе в нім.
Подкатегории:
Amour
Колекція Amour
Crea Ambra
Колекція Crea Ambra
Cupido
Колекція Cupido
For Love
Колекція For Love
Futura
Колекція Futura
Groove
Колекція Groove
Idea
Колекція Idea
Infinita
Колекція Infinita
Miss Fap
Колекція Miss Fap
Oh
Pura
Колекція Pura
Rubacuori
Колекція Rubacuori
Sweet Home
Колекція Sweet Home
Velvet
Колекція VelvetПартнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014