(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Ares1
2,268,00 €

Сантехніка нового покоління
Недорога сантехніки стає більше

Обладнати ванну кімнату сьогодні можна як "мерседесами", так і "жигулями" або "запоріжцями". Ексклюзивну і дорогу сантехніку пропонують такі торгівельні марки, як Villeroy&Boch, Ideal Standard, Duravit, Gustavsberg, Roca, IDO, Geberit, Dusholux, Hansa (від $500). Середню цінову категорію представляють Kolo, Jika, Vidima, Cersanit, а також китайські виробники ($60"200). Найдешевша сантехніка ($20"40) " вітчизняна, російська і білоруська " виробництва підприємств "Днепрокераміка будфарфор", "Славутський фарфор" (Україна) буд, "Старий Оскол", "будфарфор (Росія) Самари", "Керамін" (Білорусь).

За словами директора компанії "СанСет" Вікторії Соколової, нинішній сезон ознаменувався тим, що багато визнаних лідерів у виробництві якісної дорогої сантехніки (зокрема німецькі) стали розширювати асортимент не лише за рахунок дорогих колекцій, але і недорогій продукції, вирішивши, що необхідно бути присутнім в різних цінових нішах.

Керівник напряму кераміки і сантехніки компанії "Будмакс" Тетяна Ящук відзначає зростання популярності недорогої китайської сантехніки " її якість останнім часом помітно виросла, а враховуючи той факт, що наші покупці доки обережно відносяться до високотехнологічного багатофункціонального устаткування, багато хто вибирає саме китайську кераміку.

За словами представника компанії Villeroy&Boch Gustavs-berg в Україні Ярослава Плачинди, в кожного цінового сегменту сантехніки існують свої тенденції. Так, ексклюзивний сегмент пропонує, як правило, дизайнерські вишукування, залучаючи для їх створення всесвітньо відомих авторів. Середній і дорогий сегмент орієнтується на пошук максимальної функціональності, эргономичности і економічності виробу. Виробники найбільш дешевих моделей прагнуть понизити собівартість виробництва продукції, тому останні характеристики вирушають на другий план.

Цього року лідери сантехніки представили продукцію, в якій багатофункціональність органічно поєднується з цікавим дизайном. Особлива увага приділяється економічності устаткування. За словами керівника відділу сантехніки компанії Unitech Bau Сергія Петренко, виробники працюють також над вдосконаленням гігієнічності поверхні виробів (особливо це стосується кераміки і стінок душових кабін), міцності устаткування, довговічності, зносостійкості, а також безпеки в експлуатації. Виробники приділяють велику увагу і корисним, з точки зору медицини, властивостям своєї продукції.

За словами Ярослава Плачинди, в нинішньому сезоні роздрібні ціни на сантехніку виросли в середньому на 5"10%. Зв'язано це, в першу чергу, із збільшенням експортних цін багатьох європейських виробників. Проте пан Плачинда відзначає, що жорстка конкуренція як між виробниками, так і продавцями сантехніки обмежує дуже різке підвищення цін. Сергій Петренко додає, що зростання цін обумовлене також підвищенням курсу євро по відношенню до долара " адже велика частина продукції поставляється саме з Європи.

"

Все для ванни

На відміну від італійських і іспанських, німецькі і швейцарські виробники сантехніки завжди тяжіли до класики. Проте, за словами Вікторії Соколової, цього сезону навіть німці стали поступово відходити від класичних канонів. Так, наприклад, Hansa випустила дві нові серії змішувачів " Hansamurano і Hansaquadris " незвичайного оригінального дизайну (Hansamurano " круглої форми, Hansaquadris " квадратною). У серіях Hansaquadris є як двохвентильні моделі, так і одні важелі. При цьому в новій колекції приділяється увага не лише дизайну самих змішувачів, але і дизайну струменя води. В Hansamura-no вода тече у вигляді водопаду, в Hansaquadris, завдяки вбудованому аератору, виходить також незвичайний струмінь.

Villeroy&Boch випустила нову серію економічних змішувачів ND-40, що володіють високими водозберігаючими властивостями. Ще одна оригінальна новинка від цієї марки " сенсорні раковини без змішувача, які незабаром стануть пропонувати і столичні магазини. У верхній частині виробу є невеликий отвір, досить піднести руки над раковиною " і з отвору починає текти вода. Зрушуєте руки трохи вліво " вода стає теплішою, управо " холодніше. Заслуговують на увагу також раковини серії Loop&Friends в нового виконання. Моделі мають найрізноманітніші форми " квадратні, овальні, трикутні, прямокутні, у формі еліпса. Вартість моделей Loop&Friends " від 200 до 500 євро.

Як повідомила Вікторія Соколова, в нинішньому сезоні компанія Dusholux випустила серію душових кабін, двері яких відкриваються і назовні, і усередину " закінчивши водні процедури, можна просто штовхнути двері, і вода стікатиме не на підлогу, а на об'ємний піддон душової. Вартість кабін " від 1000 євро. Ще одна новинка Dusholux " душові кабіни з функцією парною, забезпечені системою цветотерапии. Стінка кабіни, що відображує кольори, виконана із спеціального матеріалу, який перешкоджає спотворенню передачі кольорів (вартість " від 9000 євро). Варто звернути увагу і на нову серію ванн Free line з гідромасажем, який заснований на точковому масажі шийної, плечової, спинної області. У цю серію входять як прямокутні, так і кутові, овальні, а також багатокутні моделі. Серія відрізняється ергономічним дизайном " ванни забезпечені зручними підлокітниками, підголовниками і ручками. Кріпильні елементи лицьових панелей ванн є одночасно і елементами їх дизайну. Вартість моделей Free line " від 500 євро.

Villeroy&Boch представила декілька нових концепцій устаткування ванної кімнати. Це колекції кераміки меблів Aveo і Subway, виконані у вельми оригінальній дизайнерській інтерпретації " елементи колекції (унітази, ванни, раковини) мають форму півсфери. Особливий інтерес представляють ванни, виконані з кварила " спеціального надміцного дуже гладкого пластика. Такі ванни можна купити за 5 тис. євро, вироби з гідромасажем обійдуться в два рази дорожче. Вартість унітазів колекцій Aveo і Subway складає порядка 500"1000 євро, раковин " 200"500 євро.

За словами Ярослава Плачинди, останнім часом вельми актуальна так звана екологічна кераміка. Так, наприклад, Villeroy&Boch і Gustavsberg пропонують сантехніку з покриттям Ceramic Plus, а також Аctive Сare. Ceramic Plus " це спеціальне покриття, завдяки якому вода і грязь не осідають на поверхні кераміки. В результаті догляд за таким виробом зводиться до мінімуму. Система Аctive Сare забезпечує високі бактерицидні властивості керамічної поверхні, завдяки додаванню в глазур розпорошених іонів срібла. Виробляється також сантехніка одночасно з обома покриттями " Ceramic Plus і Аctive Сare, що обуславливает високі гігієнічні властивості виробу.

Більшість виробників випускають не окремі елементи кераміки, а цілі серії (які, втім, можна набувати і окремо). Так, наприклад, Keuco представила цього сезону вдосконалену колекцію для ванн Plan в трьох колірних рішеннях і завдяки цьому позиціюють в трьох цінових сегментах " хром (середня цінова категорія), алюміній (недорога цінова категорія) і сталь (дорога сантехніка). Останні колекції доповнені дзеркальними шафками, дзеркалами і аксесуарами оригінального дизайну. Родзинка колекції " шафки, що крутяться: аби щось звідти дістати або покласти, достатнє їх лише злегка обернути.

"

Модерні санвузли

З року в рік виробники сантехніки намагаються здивувати покупців все новими фішками. Хоча, за словами пана Плачинди, головним чином всі прагнуть довести до досконалості наповнюючий і зливний механізм бачка " саму уразливу деталь унітазу. При цьому практично всі європейські компанії пропонують подвійний (обычный/экономный) злив, борючись за зниження витрати води. Вода в сучасних унітазах потрапляє в бачок не збоку, як у вітчизняних екземплярах, а знизу, тому процес зливу відбувається практично безшумно.

Крім того, вода подається під сильним натиском, і бачок заповнюється за 30"40 сек. Розробляється безліч пристосувань, направлених на ліквідацію специфічних туалетних ароматів " наприклад, спеціальний гідрозасув, який не випускає запахи з унітазу в приміщення, ароматизатори для бачка, фільтри з деревного вугілля.

За словами Тетяни Ящук, останнім часом популярністю користуються підвісні унітази, тобто з чашею без опорної "ніжки" і захованим в стіні бачком. Продавці запевняють, що при правильному монтажі така конструкція може витримати до 450 кг Підвісна сантехніка займає значно менше місця і значно спрощує процес прибирання приміщення, хоча і дещо дорожче звичайною.

Gustavsberg пропонує серію економічних унітазів, яким необхідно для зливу всього два літри води. Правда, для роботи такої системи необхідно встановлювати спеціальну каналізацію (також розроблена компанією Gustavsberg). Ще одна новинка від Gustavsberg " серія компакт-дисків Nordiс (180"190 євро), в якій використовується технологія Ceramic Plus. Нові унітази оснащені вдосконаленими зливними механізмами, вони надійніші і ергономічні.

У санвузол далеко не кожної квартири удасться встановити ще і биде, тому світові виробники пропонують унитазы-биде: на унітаз замість сидіння встановлюється спеціальний блок, який виконує функції биде. Блок підключається до водопроводу і електромережі (таким чином можна підігрівати холодну воду під час планового відключення гарячіше).

"

Повернення до класики

За словами Ярослава Плачинди, мода на сантехніку, звичайно ж, існує, проте вона не настільки швидкоплинна, як, наприклад, на обробні матеріали, меблі і так далі Постійний попит має класичний дизайн: наприклад, Villeroy&Boch однаково добре продає і моделі, розроблені 30 років тому, і найсучасніші. Gustavsberg просуває на ринок новітні вироби в стилі ретро, дизайн яких був розроблений в 30"40-е роки ХХ століття.

Вікторія Соколова відзначає, що цього року пропагується мінімалізм і функціональність. При цьому кольорова сантехніка, настільки популярна кілька років тому, поступово вирушає, і більше 90% продажів доводиться на кераміку білого кольору.

Деякі виробники пропонують санкерамику комбінованих кольорів " наприклад, синього і білого (нова серія Colorline від Villeroy&Boch). Всього більшого поширення набувають нетрадиційні форми ванн і раковин " трикутні, багатокутні і тому подібне

Втім, за словами Сергія Петренко, кожна фірма-виробник представляє відразу безліч стилів і напрямів " від класики до авангардних рішень, так що вибір не обмежений.

"
Дата: Суббота, 21 Ноября 2009
Просмотров: 6588Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014