(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Приємно, якщо душова кабіна комфортабельна й гарна.
Зробити її самому зовсім не складно, якщо є час, матеріал, інструменти й бажання. Душові кабіни із плоским піддоном або простим зливом у підлозі заходити зручні для дітей і людей похилого віку й прості у відході. Та й ванна кімната виглядає більше просторої. Душова кабіна з похилою ПІДЛОГОЮ. Починаючи планувати ванну кімнату, варто пам'ятати, що в ряді випадків краще не використати душові піддони, а робити душову кабіну з похилою підлогою. Так, приміром, улаштовані душові в спортзалах.

Подібні душові кабіни можна обладнати й будинку. Для того щоб установити злив (фахівці називають його трапом), спочатку треба зробити поглиблення в підлозі. Плитку треба укладати з невеликим нахилом, що сходить до зливального отвору, що запобіжить утворенню калюж і застій води на підлозі душової кабіни. Якщо ви вирішили зробити це самі, обов'язково порадьтеся з фахівцем. Виконання таких робіт вимагає певних навичок і знань. Досвідчений фахівець підкаже, із чого потрібно почати і якими інструментами краще скористатися.

 Плоскі душові піддони в підлозі. Споруджуючи душову кабіну без щаблів, ви можете вибрати плоский душовий піддон з невисокими бортами. Щоб установити душовий піддон, потрібно спочатку підготувати для нього площадку.

Потім потрібно визначити місце знаходження зливу. Це залежить від того, де на піддоні розташований зливальний отвір. Безпосередньо сама установка - процес досить простій: піддон оснащений регульованими по висоті ніжками. Установлюючи піддон, не забудьте врахувати товщину й рівень покриття ванної кімнати, що буде до нього примикати. Після того як підлога у ванній кімнаті буде покладений, стик з піддоном можна окантувати, використовуючи спеціальний бордюр. Поверхня піддона повинна мати невеликий нахил, необхідний для безперешкодного стоку води.

Установлюємо душовий піддон. Практично будь-який домашній майстер може самостійно встановити душовий піддон, попередньо правильно підготувавши для нього площадку. Звичайно душові піддони продаються в комплекті з деталями, необхідними для його установки. Перш ніж почати монтажні роботи, перевірте: чи рівний кут стикування стін душової кабіни 90"; чи щільно буде прилягати край піддона до стін; чи збігається розтруб каналізаційної труби зі зливом у піддоні. Нижню частину конструкції краще відразу приєднати до стічної труби. Монтаж стін із прозорого скла. Будь-який душ необхідно відокремити від іншого простору ванної кімнати, щоб під час купання вода не розтікалася по підлозі. Для цієї можна використати будь-які водонепроникні матеріали: стекло звичайний, органічне, пластик. Все залежить від ваших пристрастей. Так, наприклад, стінки із прозорого скла або пластику збільшать ванну кімнату. Монтаж таких стін гранично простий.

Шторки для вашої душової кабінки. Душову кабіну можна придбати цілком або вроздріб, комбінуючи їх за своїм розсудом. Все залежить від вашого бажання, уміння й фантазії. Можна самому встановити піддон і викласти стіни керамічною плиткою, купити готові прозорі стінки й самому змонтувати їх. Сучасні виробники пропонують досить широкий вибір конструкцій душових кабін. Вони можуть відрізнятися друг від друга способом відкривання стулок, дизайном, методом монтажу, матеріалами. Для виготовлення секцій застосовується скло, склопластик, різні пластмаси. Розмаїтість вибору обумовлена ще й тим, що товари пропонуються більшою кількістю компаній-виробників, що представляють як уже відомі торговельні марки, так і ті, що з'явилися на українському ринку зовсім недавно. Сукупність конструкційних і якісних характеристик спричиняється ціну на душові кабіни і їх комплектуючі. Якщо ви вирішили зібрати душову кабіну з окремих складових частин, візьміть до уваги, що вона може розташовуватися або в куті ванної кімнати, або примикати до однієї зі стін. Вам будуть потрібні також інструменти й матеріали, які, можливо, найдуться у вас у будинку: дриль зі свердлами, викрутка, шурупи, цемент. Як правило, комплект душових стінок складається з декількох секцій (бувають одне-, двох- і трисекційні комплекти). Секції рухливо з'єднуються один з одним, що дозволяє раціонально використати простір ванної кімнати. Існують комплекти самого різного дизайну. Деякі секції складаються із цільного скла або пластику, інші ж набрані з декількох вертикальних смужок. Бувають комплекти з матового й рифленого скла. У продажі є цікаві моделі, що представляють собою набір з рифлених смужок, що чергуються із прозорими.

Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 4932Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014