(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Дизайнерські вироби сантехники
Крім сантехніки з незвичайних металів, власники котеджів і вілл часто віддають перевагу моделям відомих дизайнерів, виконаним із традиційних матеріалів. Наприклад, успіхом користуються сантехнични вироби в дусі «асоціативної» геометрії, коли форма виробу є якоюсь алегорією. Установлюють такі моделі звичайно в центрі ванної кімнати, щоб мати можливість любуватися ними з усіх боків. А подивитися їсти на що! Наприклад, ванна Doctor Jet Venezia («DOCTOR JET») своєю незвичайною формою немов повторює обрису венеціанської затоки. Ванна у формі яйця, що повертає до ембріонального періоду й створює почуття спокою й захищеності, є самою гармонічною формою природи.

І дійсно, дивлячись на ванну Evolution («RAVAK»), розумієш, що це місце для відпочинку й розслаблення. Овальною формою з'єднані й ванни серії Progress фірми «KORALLE», а модель Progress Maxi призначена для вільного розміщення двох чоловік. Заокругленість у формі витягнутого овалу характерна для колекції Moments виробництва «IDEAL STANDART», однак плавність внутрішніх ліній контрастує з кутастою геометрією зовнішніх форм, що переважають нині в дизайні сантехніки.

М'які обриси й підкреслена асиметрія форм моделей Armonya і Coralya компанії «TEUCO» створюють таке враження, начебто фахівці «Angeletti Ruzzi Design», що створили їх, творили в співавторстві із природою. Стругаючи овальна форма ванн, що нагадує краплю води, несе в собі образ зробленої краси, тиші й гармонії. Здається, що це дивний каприз природи. Ванни відрізняються такими новаціями, як, наприклад, розширені кути й зручна широка спинка, які гарантують неповторні відчуття комфорту на новому, ще більш високому рівні. Круглий, що підкреслює досконалість цієї геометричної форми міні-басейн Hydrospa 620 Mirror - новинка ринку компанії «TEUCO» - вимагає простору й центрального розміщення. Він відразу стає домінантою простору, де б його не розмістили - у квартирі, у ванній кімнаті або на веранді заміського будинку. Модель Sundeck («DURAVIT») завжди виходить за межі ванної кімнати й переносить процедуру купання в інші зони будинку. Вона підходить навіть для розміщення на відкритому повітрі. кришка-палуба, Що Складається із двох частин, 186 x 86 див відкривається й утворить два підголівники по всій ширині ванни. При закритій кришці вся принадність цієї приголомшливої меблевої моделі з габаритами 190 x 90 x 58 див не зовсім зрозуміла. І тільки коли відкривається палуба Sundeck, стає видна окремо варта ванна. У закритому виді кришка здобуває приємне, але разом з тим надзвичайне практичне друге призначення - комфортабельної кушетки з подушкою, що пропонує вам вкусити солодкого життя у власному будинку.

Настільки ж широкий і асортименти раковин. У формі черепашки виконана New Cetra «JACUZZI». Елементи колекцій Aveo і Subway компанії «VILLEROY & BOCH» мають форму півсфери. Дизайнерська тенденція останнього років - прагнення до куба - виражена в умивальниках самої геометрії, із прямими лініями й гострими кутами. Строгі геометричні форми колекції Sistema Verso «CATALANO», що включає дві прямокутні раковини, дозволяють створити самий авангардний дизайн. Цікава раковина з колекції «F1» фірми «KERAMAG». Особливою добірністю відрізняється раковина незвичайної форми в колекції Nagano «VILLEROY & BOCH», конструкцію якої можна охарактеризувати терміном «східна геометрія». До речі, форма вмивальника майже завжди зв'язана як з безпосереднім обрамленням виробу, так і із загальним ансамблем ванної кімнати.

Перевагою в щирих естетів користуються колекції сантехніки, виконані в єдиному ключі. Хітами в цій області є такі шедеври мистецтва, як серія виробів Starсk X, створена відомим дизайнером Пилипом Старком для «DURAVIT». Замість звичайного переливу для стоку води в подіумі покладені дійсні білі камені, які просочені спеціальними складом. Умивальники конічної або циліндричної форми вступають на арену ванної кімнати на керамічному подіумі, не порушуючи при цьому плавну лінію загальної концепції.

Цікава колекція 2nd floor, розроблена в бюро «Sieger Design» спеціально для заміських будинків і як би вивідному сантехникові за межі ванної кімнати, - такі ванни, раковини й унітази можна встановити безпосередньо в спальні або гостьовий. Живучи на природі, часто хочеться внести й у кожну кімнату будинку, у тому числі й у ванну. Цьому завданню максимально відповідає колекція Pure Stone компанії «VILLEROY & BOCH», де раковина, унітаз і біде нагадують формою камені, а змішувач виконаний у вигляді стебла бамбука.

Ринок сантехніки в його сучасному стані - зразок достатку. І власником приватних будинків особливо повезло. Для них тепер головне - виявити почуття смаку й заздалегідь подбати про те, щоб вся ванна кімната була просторої, а її інтер'єр гармоніював із установленим устаткуванням, дозволяючи повністю розслабитися в атмосфері краси й комфорту.

Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 4042Партнери
Посмотрите хаты в гор. одессе большой выбор. 111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014