(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Нова геометрія у ванних кімнатах
Стиль вільних просторів з його простотою й виразністю, строгістю пропорцій, геометричним дизайном, характерний для сучасного інтер'єра в цілому, не обійшов своєю увагою й ванні кімнати. Він виявився в підкреслено простих фронтах шаф, практично повній відсутності фурнітури, мінімумі декору. Геометрія форм позначилася не тільки в меблях, але й у сантехничних приладах. Сьогодні ми познайомимо вас із двома оригінальними й стильними напрямками в дизайні вмивальників. Умивальник-тазик, що коштує на рівних площинах стільниць, як на полках. Правильні форми, геометрична простота - куби, квадрати, прямокутники, конуси, кола. І при цьому ніяких інших деталей, ніякої екстравагантності. У цьому й полягає незвичайність.

Мінімалізм у сантехнику пропонує не тільки нові форми, але й нові матеріали. Використають не тільки мармурову крихту, коріан, але й матеріали, які раніше у виробництві вмивальника не використалися: кольорове скло, метал, дерево. Самим "недоречним" у ванною здається дерево. Але це тільки на перший погляд. А згадаєте, у чому наші прабаби стирали, у чому купалися? У цебрах, коритах і бочках з дерева. Матеріал уважається досить гігієнічним. Але сучасне дерево вже не те, що було раніше. Воно проходить крізь обробку сучасними технологіями й знаходить надміцність. В окремих сертифікатах виробники обіцяють, що якщо в їхню раковину із пресованої деревини на 600 годин налити воду, розвести в ній пральний порошок або мило, те нічого з нею не станеться. Конусоподібні раковини зі світлої берези або темного дерева венге, злегка дотичні стільниці, призначені для вишуканих легенів, відкритих інтер'єрів. Не менш повітряно, добірно й весело виглядают на рівних площинах рожеві, блакитні, зелені прозорі скляні "тазики" зі скла. Самий традиційний матеріал - санфарфор. Але завдяки формі (коло, овал, квадрат, прямокутник) він теж з'являється перед нами в досить оригінальному виді. Такі вмивальники можуть бути вишуканими або підкреслено примітивними, але завжди гладкими, без прикрашень. Якщо дерево дозволяє досягти конусоподібної форми, то підстава настільного вмивальника, виконаного з досить важкого санфарфора, завжди широке. Прямокутні вмивальники своїми строгими рубаними формами підкреслюють інтер'єри, ідеально вписуючись у ванні з мінімумом меблів, що складає з простих полиць, шаф і низьких столешніц - також важлива складова дизайну, без її не обійтися. Адже вона в цьому випадку - свого роду "п'єдестал", "сцена", що підкреслює достоїнства вмивальника. Вона може бути виконана з будь-якого матеріалу, що дозволяє одержувати цікаві комбінації: мармур і стекло, скло й дерево, санфарфор і дерево, стекло й стекло. Монтаж умивальника не становить особливої праці. Він ставиться на стільницю, у якій уже підготовлені отвори під змішувач і вивідний отвір у раковині. Сифон при цьому, у відповідності зі стилістикою мінімалізму, залишається відкритим. Місце стику обробляється силіконом. Змішувач лаконічний і простий, монтується прямо зі стіни. Якщо вмивальник куплений як частина дизайнерської колекції, то й ванна в ній може виявитися тієї ж форми, що й умивальник.

Ви не зустрінете їх у суспільних убиральнях, та й у приватних будинках вони ще не занадто поширені. Хоча не настільки вже нові - італійці почали їх робити ще десять років тому. У кожному ці вироби будять свої асоціації - з піалами, тарілочками, переверненими конусами. При гаданій простоті й скромності одна така раковина здатна перетворити інтер'єр ванної кімнати, зробити його зовсім незвичайним і значимим.

Умивальник-стільниця має своїми, тільки йому властивими достоїнствами. Це гарне й практичне рішення для оформлення ідеальної archive ванною кімнати. У зоні вмивальника завжди перебуває маса речей,які потрібні під рукою, тому наявність горизонтальних площин підвищує функціональність умивальника. Але це не тільки корисний додатковий простір - відсутність сполучних швів полегшує збирання. Але головним досягненням у тандемі умивальник-стільниця можна вважати герметичність. У традиційному варіанті вмивальник вбудовується в стільницю, і з'являється неминучий мінус - виріз у площині. І якщо стільниця виконана з неміцних матеріалів, те довго не послужить.

Дизайн умивальника-стільниці може бути різним. Наприклад, вузька стільниця й розкішний по розмірах умивальник. Або навпаки. Симетричні або асиметричні, зменшені праворуч і ліворуч, в оточенні меблів або просто з настінною колоною - такі моделі із сантиметровою точністю можна пристосувати до будь-яких бажань споживача. Коли ж вибирається відкритий дизайн без усяких шафок, стільниця просто ставиться на ніжки.

Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 4360Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014