(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Покупка ванни і устаткування ванної кімнати
До покупки ванни потрібно підготуватися. Насамперед, варто звузити коло пошуків, визначивши розміри ванни і її приблизну форму, а також визначити суму, що передбачається витратити. Вона залежить від того, чи буде ванна з гідромасажем або без нього. У багатьох виробників можна купити системи гідромасажу в декількох варіантах, починаючи з базового варіанта й закінчуючи більше складним і дорогим. При цьому остаточна ціна ванни може бути в кілька разів вище первісної. Кожний знайде на ринку що-небудь підходяще для себе - і аматори простих форм, і цінителі вишуканих обводів. Прямокутні ванни випускаються із гладкими вертикальними або похилими стінками, зі спеціальним профілем для спини й місцем для ліктів; вони можуть мати довжину від 100 до 190 див і ширину від 70 до 120 див. Виробники звичайно пропонують одну модель ванни в декількох виконаннях, що відрізняються тільки довжиною.

Невеликі ванни (коротше 140 див) часто мають сидіння, у більше довгих їх немає. Користуються попитом кутові симетричні й асиметричні ванни. Вони забезпечують необхідний комфорт, але займають менше місця, чим прямокутні. У симетричних моделях бічні сторони мають однакову довжину. Самі маленькі симетричні ванни мають розміри 120 х 120 див, а самі більші - 175 х 175 див. У деяких ванні передбачені сидіння, профілі для ліктів, полички для мила. Асиметричні моделі ванн бувають як праві, так і ліві. Самі маленькі асиметричні ванни мають розмір 140 х 75 див, а самі більші - 160 х 100 див. Зливальний отвір звичайно розташований у вузькій частині ванни. Овальні й круглі ванни можуть бути окремо вартими або розміщатися в стіни. І ті, і інші (звичайно мають більше 180 див у довжину й більше 80 див завширшки) призначені для більших ванних кімнат і Спа-салонов. Виробники пропонують також оригінальні ванни у формі п'яти-, шести- і у формі сльози, а також нетрадиційні форми, наприклад, із чотирма сторонами різної довжини й різних кутів нахилу. Всі вони більші, довжиною 180-200 див і шириною 80-100 див.

Вибираючи ванну, потрібно звернути увагу не тільки на зовнішню форму, але й на профіль її внутрішньої частини. Внутрішній профіль ванни впливає не тільки на зручність, але й на витрату води. Ванни однакової форми можуть мати різну глибину, а бічні стінки можуть бути вертикальними або похилими. Виїмки для ліктів і голови, поглиблення для мила можуть перебувати на різній висоті. Щоб вибрати зручну ванну, простіше всього в неї сісти. «Примірити» ванну коштує не тільки до себе, але й до інших членів родини. Обсяг ванни може становити від 70 до 450 л і більше. Урахуйте, що чим більше ванна, тим довше прийде наповнювати її водою перед купанням і тим більшим буде витрата води й обсяг стоків. Різноманіття форм стало можливим завдяки властивостям акрилу, з якого виробляються ванни. Виробам з акрилу можна легко додати будь-яку форму, він твердий і міцний. Є й інші переваги:

  • •          невелика вага (спрощує транспортування й монтаж ванни);
  • •          гладка й тепла поверхня;
  • •          однорідна структура й кольори (подряпини практично не видні й легко усуваються полірувальною пастою);
  • •          стійкість до корозії й вицвітання (довго зберігає привабливий вид.

Перед ванною повинне бути вільний простір розміром не менш 100 х 70 див відстань між ванною й умивальником повинне бути не менш 20 див; тільки в невеликій ванній кімнаті краю ванни й умивальника можуть знаходити один на одного, але не більше чим 5 див. Ванна штампується з аркуша товщиною 4-8 мм. Акрил може бути двошаровим або тришаровим, з укріпленого шаруватого пластику або скловолокна. Деякі ванни мають додатково посилене дно й бічні стінки з гранулами. Укріплений акрил більше міцний і має кращими властивості. Звукоізоляція знижує шум під час наповнення ванни водою, а термічна ізоляція сповільнює остигання води у ванні. Акрилові ванни виробляються також в антибактеріальному виконанні. Ці ванни покриті спеціальним шаром, що має антибактеріальні властивості. На поверхні такої ванни повільніше розвиваються бактерії, вона добре миється, у результаті легше підтримувати чистоту.

Ванни виробляються й з інших матеріалів, але вони користуються меншим попитом, чим акрилові, тому й асортименти подібної продукції скромніше. Чавунні ванни (вони були досить популярні, завдяки гарній термоізоляції, великій міцності, стійкості до ударів і деформацій) зараз мають набагато менший попит. Причина - велика вага, невеликі асортименти форм і неприємно холодна поверхня. Сталеві ванни поки ще конкурують із акриловими за ціною. Однак вони важче, гірше зберігають температуру води, та й асортименти їх не так багатий - звичайно вони білих кольорів і прямокутної форми. Для споживача самим більшим недоліком таких ванн було ушкодження емалі. До того ж, на стінках сталевих ванн можуть залишатися некрасиві патьоки й сліди іржі. Поверхня ванни неприємно холодна. Досить незвичайні ванни зі штучного мармуру або дерева, які через високу ціну надзвичайно рідко зустрічаються в продажі. Ванни, як і санітарна кераміка, звичайно бувають білі. Вони також можуть бути блискучими або матовими. Сьогодні часто зустрічаються ванни самих різних квітів і відтінків - починаючи від блідих, майже непомітних (бежевих, блакитних, рожевих, сірих) і закінчуючи дуже виразними і яскравими (зеленими, темно-синіми й навіть чорними). Кольорові ванни, як правило, коштують набагато дорожче, ніж ванни білих кольорів.

Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 3688Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014