(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Сантехника заміська, особлива
Життя в заміському будинку усе більше залучає жителів. Її специфіка, безумовно, полягає в особливому комфорті. Зокрема, ванна кімната в котеджі або приватному будинку, як правило, досить більших розмірів, а отже, у домовласника з'являється можливість вибору таких моделей сантехничного встаткування, про які городянинові не доводиться й мріяти.

Захід уже давно відгукнувся на тенденцію переселення народів у просторі заміські будинки. Сьогодні в колекціях відомих брендів всі частіше з'являються предмети сантехничного встаткування, розраховані на те, що площа приміщення ванною дозволяє багато або дуже багато. Крім того, у приватному будинку, і особливо котеджі, де, як правило, кілька поверхів, потрібне оснащення двох-трьох-чотирьох санвузлів - хазяйського, дитячого, гостьового й т.д. У цьому випадку, з огляду на можливість спроектувати у ванній кімнаті вікно, зимовий сад, виникає величезний простір для творчих рішень усього простору, у грі з кольорами, світлом і формами сантехники.

Відносно матеріалів, з яких виконуються ванни, унітази, раковини й біде, «заміська» сантехніка мало чим відрізняється від «міський». Всі так само може домінувати чавун, від якого Європа поступово відмовляється, і тільки у нас триває значних обсягів експорт (близько 50% усього виробництва). Інша справа, що власник котеджу, швидше за все, вибере собі не лаконічну й неймовірно надійну, з гарантією на 50 років, чавунну ванну «JACOB DELAFON» (діапазон цін приблизно від 400 до 1500 і більше у.е.), а звернеться до моделей VIP-рівня, наприклад, чарівним англійським ванним «LEFROY BROOKS» (ціна стартує від 2500 у.е. ) або ж віддасть перевагу продукції компанії «THOMAS CRAPPER&COMPANY» (класична модель ванни продається за ціною 3700 у.е.). Втім, виробу «JACOB DELAFON» останнім часом стали набагато різноманітніше. Особлива гордість цієї компанії - нові моделі в стилі ретро, на гнутих класичних фігурних ніжках, із зовнішнім покриттям трьох модних, актуальних квітів - Parme (фіолетового), Rouge royal (королівського червоного) і Citron vert (жовтих-жовтої-лимонно^-жовтого).

Сталева ванна в заміському будинку частий гість, особливо після того, як вона втратилася свого основного недоліку - гуркоту води, що ллється в неї. Асортименти таких виробів досить широкий, а ціни - одні із самих демократичних: від 150 у.е. Продукція деяких відомих фірм здатна конкурувати із чавунною й акриловою сантехнікою. Так, фірма «KALDEWEI» для виготовлення ванн використає сталеві високоякісні аркуші 3,5-6 мм. Ванну вкладають в особливий резервуар, а на зовнішню сторону дна наклеюють спеціальні прокладки - це рятує від шуму при падінні води. Та ж фірма освоїла також випуск ванн, що одержали назву «акрил^-акрил-сталь-акрил», у яких у сталеву основу вставляється акрилова капсула.

Дуже популярні акрилові ванни. Акрил  приємний на дотик і має низьку теплопровідність, завдяки чому ванна завжди здається теплої й вода в ній довго не остигає. Ванни з акрилу надзвичайно легкі, усього 20-25 кг. Скільки б років така ванна не простояла, вона однаково не втратить первісних кольорів. Компанії шукають різні ходи, щоб щонайкраще використати новинку. Фірма «HOESCH», наприклад, застосовує матеріал, відлитий між двома пластинами полірованого скла, у результаті чого на поверхні практично не залишається пор, де може затримуватися бруд. Не можна не згадати й розробки фірми «VILLEROY & ВОСН», серед яких є навіть перламутрові ванни. Ванни торговельної марки «THERMOLUX» (Австрія) виготовлені з високоякісного багатошарового поліметилметакрилату Senosan Antibac 2000, лицьовий шар якого містить антибактеріальний інгібітор Microban. Датська фірма «BALTECO» робить на території Естонії гідромасажні ванни з медичного акрилу товщиною 5 мм.

Ванни із кварила на перший погляд нічим не відрізняються від акрилових, але виконані проте із зовсім іншого матеріалу. Кваріл розроблений відносно недавно фахівцями голландської компанії «UCOSAN» (нині підрозділу концерну «VILLEROY & BOCH»). Ванни із цього матеріалу можуть бути названі ваннами третього тисячоріччя, оскільки кваріл сполучить у собі міцність (майже як у металевих ванн) із пластичністю акрилу. Технологія дозволяє також робити із кваріла ванни, стінки яких майже вертикальні. Тому якщо у звичайній чавунній або акриловій ванні 170 х 70 див людині вище середнього зросту не вдасться повністю витягнутися, то в такий же по розмірі ванні із кваріла це задоволення стає можливим.

У середині 1960-х концерном «DU PONT» був створений матеріал коріан, що імітує природний камінь. Коріан - композит, що складається з мінерального наповнювача, колірних пігментів і сполучного компонента - акрилової смоли. Коріан буває однотонною й багатобарвним; фактурою він може нагадувати граніт, мармур, малахіт, яшму й інші напівкоштовні камені. Це абсолютно нешкідливий, дуже міцний і легкий матеріал, до якого часто звертаються творчі люди. Наприклад, дизайнер Клаудио Нарди створив для фірми «TOSCOQUATTRO» ефектну колекцію «Opera», стилістичним центром якої стала кругла ванна з коріана. Вартість колекції порівнянна із ціною новенького Ferrari. Ванни з фаянсу також знаходять своїх шанувальників. Традиційно керамічні ванни виготовляє фірма «TWYFORD» (наприклад, модель Barchester). Вони не занадто дороги (від 400 у.е.), але тендітні, як всі керамічні вироби. Проте фаянс - улюблений матеріал такого знаменитого дизайнера, як Дитер Зигер, що співробітничав з фірмами «HOESCH» і «DURAVIT».

Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 3018Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014