(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Ares1
2,268,00 €

Вибір керамічної плитки
Для облицювання фасадів будинків, балконів і терас застосовують плитку підвищеної морозостійкості. Чим більше плитка поглинає вологи, тим менше її морозостійкість. Якщо на впакуванні із плиткою присутні позначення АI або BI, то вона має високу морозостійкість. Для внутрішніх робіт використається плитка з кодами AIII або BIII. На кухні й у ванною повинна використатися хімічно стійка плитка (не піддана впливу пральних порошків, шампунів, продуктів харчування, хімічно агресивних засобів, що чистять). У такої плитки в маркуванні є символ «АА». Менш хімічно стійкі плитки мають маркування А, В, З, D.

Напольна плитка по призначенню ділиться на 5 класів:
1. Для приміщень, якими мало користуються й де не ходять у вуличному взутті (туалет, ванна кімната). Позначення класу - PEI I.
2. Для приміщень із невеликою інтенсивністю ходьби, там, де ходять у тапочках (житлові приміщення, крім кухонь, балконів і сходів). Позначення - PEI II.
3. Для облицювання підлог у приміщеннях із середньою інтенсивністю ходьби, там, де ходять у звичайному домашнім взутті (у всіх типах житлових приміщень). Позначення - PEI III.
4. Для підлог, підданих стиранню із середньою й високою інтенсивністю (сходи й будь-які приміщення будинків). Позначення - PEI IV.
5. Для підлог з будь-якою інтенсивністю руху. Позначення - PEI V.

Вибираючи плитку для підлоги, пам*ятайте про те, що по глянсовій плитці ходити дуже слизько. Тому потрібно здобувати шорсткувату плитку. Напольна плитка має більшу товщину, чим настінна, і більшу міцність. Керамічна плитка класифікується по сорті. Маркування на впакуванні із плиткою першого сорту повинна бути червоних кольорів, із другим сортом - синього, із третім - зеленого. У першого сорту кількість дефектних плиток не перевищує 5шт на 100 придатні. Чим нижче сорт, тим більше допускається шлюбу. Плитка низького сорту може мати кривизну. Перевірити це можна шляхом прикладання двох плиток друг до друга. Плитка сортується по калібрі - показнику відхилення фактичного розміру плитки від номінального. Калібр плитки зазначений на її впакуванні. Бажано здобувати плитку одного калібру для забезпечення рівних швів.
За формою крайок плитку ділять на 3 типи:
1. Тип «універсал». Такі плитки мають скошені краї й укладаються без зазору між ними.
2. Плитки з округленими краями.
3. Плитки із прямими крайками. Ці плитки клеять із застосуванням пластмасових хрестиків, що забезпечують рівний зазор між ними.

При покупці плитки необхідно також переконатися в тім, що всі впакування мають однаковий тон фарбування.

По способі виготовлення розрізняють наступні види плитки:
1. Майоліка (метласька плитка) покриваються непрозорою глазур'ю. Майоліка використається для облицювання стін, а коттофорте - для підлог усередині приміщень.
2. Для виготовлення терральі застосовується дорога сировина, вона має білі кольори, малюнок наноситься безпосередньо на її поверхню. Використається також для облицювання стін усередині приміщень.
3. Теракота (котто) не піддається глазуваню, використається для покриття підлог усередині приміщень, має червонуватий відтінок.
4. Монокоттура піддається одинарному випалу й має морозостійкі якості.
5. Клінкер може мати глазуровану, неглазуровану, використається для покриття підлоги усередині й зовні приміщення, для лицювальних робіт зовнішніх стін.
6. Керамічний граніт виробляється пресуванням з важких глин з додаванням мінералів. Використається як альтернатива натуральному каменю, має кращі технічні характеристики й дешевше за ціною. Полірований керамогранит використають для внутрішньої обробки магазинів, банків, ресторанів. Матовий керамогранит - прекрасний матеріал для облицювання підлог, що піддаються сильному стиранню. «Вощений» керамогранит має більше привабливий блискучий вид, чим матовий, плавні нерівності на поверхні такої плитки не дають сковзати при ходьбі. Керамогранит має високу зносостійкість, морозостійкістю, хімічно стійкий і не має радіаційного тла, на відміну від природного каменю.
Традиційна колірна гама облицювання має два фонових тони - більше світлий зверху стіни, а тімніще - унизу. Для прикраси такого облицювання використають тонкі планки, бордюри з орнаментом, плінтуси. Популярна керамічна плитка, що імітує природний дикий камінь, цеглу й дерево. При облицюванні такою плиткою кладку роблять нерівної, а шви товстими, щоб підсилити ефект натуралізму.
Для вишуканого покупця в продажі є плитки зі складним профілем, плитка «хамелеон» з ледь помітними переливами. Різноманітити дизайн облицювання допоможуть плитки з декоративними елементами, що вишиковують у вертикаль - стилізовані квіти або абстрактні орнаменти. Як завжди, популярно етнічний напрямок дизайну - плитка зі стилізованими ієрогліфами або в африканському стилі, можна знайти також «кельтську» плитку й облицювання в стилі «кантрі». Класичний варіант оформлення ванних кімнат - у морському стилі із зображеннями хвиль, рибок, черепашок і водоростей. Якщо вам не подобаються яскраві фарби, вибирайте плитку в ніжних пастельних тонах, візерунки на ній світлі й нечіткі.
Додаткові аксесуари - плитки-полички й плитки-мильниці також різноманітять інтер'єр.Керамічна плитка, залежно від типу виробництва й призначення, виготовляє із суміші глини різних сортів, з додаванням інших натуральних компонентів, у такий спосіб: Інгредієнти попередньо пресуються з тиском близько. Так само як і інші вироби з кераміки, керамічна плитка міцна, легко миється, гігієнічна,.  Область застосування керамічної плитки надзвичайно широка: Керамічна плитка використається для облицювання стін, підлог, камінів, басейнів, для захисту фасадів і цоколів, покриття тротуарів і ін.

Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 3120Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014