(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Поради по выбору керамічної плитки
 Існують керамічні плитки для самих різних цілей і приміщень, але не існує універсальних плиток, які були б личили для будь-якої мети і для будь-яких приміщень. Вибір повинен здійснюватися з врахуванням естетичної і технічної функцій, які виконуватимуть плитки.

Зовнішній вигляд плитки.
Краще всього почати з аналізу середовища, для якого призначена плитка. Розміри, площа облицювання, призначення фанерованої поверхні, умови освітленості, меблі, колір і матеріал, яким покриваються стіни приміщення, повинні враховуватися з особливою увагою. Облицювання повинне гармонійно вписатися в приміщення і задовольнити особисті смаки споживача. Для цього необхідно досягти рівноваги, наприклад, між розмірами облицювання і форматом плитки, між тоном забарвлення плиток і кольором обстановки і освітленістю приміщення і так далі При виборі плитки ми повинні ретельно продумати зовнішній вигляд облицювання, і не орієнтуватися на вигляд окремої плитки або плитки, виставленої в демонстраційному залі. Слід думати про облицювання, викладене в конкретному приміщенні.

Наприклад, якщо у вас квартира з маленькими за площею приміщеннями, то краще вибрати світлі тони: вони здатні зрительно збільшувати простір. При цьому розташовані під прямим кутом один до одного однакові поверхні сприймаються по-різному. Практично неможливо досягти абсолютно однакового кольору стенів і стель, навіть обробивши їх матеріалом з однієї партії. Ще істотніші зміни спостерігаються при освітленні обробки різним світлом. Блакитна глазур при освітленні жовтим світлом лампи розжарювання виглядатиме зеленуватою. плитка
Формат плитки робить сильний вплив на зорове сприйняття, так само як колір і орнамент. При зміні формату міняється також сприйняття міжплиткових швів, завдяки чому можна забезпечити найрізноманітніший ефект. Найбільш поширеною формою є прямокутна плитка, але можна вибрати плитку і у вигляді різних багатокутників, а також складнішої форми. Що стосується розмірності, то вона сама різна: вона варіюється від плитки із стороною в декілька сантиметрів (мозаїка) до плитки із стороною порядка 1 м.

Різноманіття колірної паллитры керамічної плитки практично безконечний.

Потрібно пам'ятати також про те, що будь-яке забруднення менш помітно на темних і таких, що мають зернисту або хроматичну структуру поверхнях. На глянсових плиткових покриттях більше впадають в очі подряпини і невеликі сколы.

Для глазурованої плитки різноманітність узорів є практично необмеженою завдяки розвитку технології нанесення узорів. За допомогою шовкографії узор будь-якої складності і будь-якого кольору може наноситися на поверхню плитки. Точно також будь-який відтінок або ефект колірної будови може виконуватися за допомогою спеціальних технологій нанесення глазурі. Деякі особливі типи узорів можуть виконуватися і на глазурованій поверхні після випалення.

Існують узори, що виконуються на кожній окремо взятій плитці, а також узори, що наносяться на декілька плиток. При їх кладці виходить складний малюнок великих розмірів - декоративне панно.

Як на глазуровану, так і на неглазуровану плитку, отриману пресуванням, можна наносити рельєфні узори. Отримувані рельєфи виконують не лише естетичні, але і технічні функції. Вони дозволяють досягати певних рівнів міцності і запобігання ковзання, необхідні в деяких приміщеннях.

Дуже важливим критерієм якості плитки є її правильна геометрія і бездефектний зовнішній вигляд, тобто плитка повинна мати чітко встановлені розміри, абсолютно правильні кути, ідеально рівну поверхню. Для глазурованої плитки дуже важлива рівномірність глазурованого покриття, відсутність патьоків або білястих країв.
Кількість плитки.

Багато покупців хочуть бути упевнені, що не помиляться і замовлять потрібну кількість облицювального матеріалу. Для цього необхідно знати площу облицювання і мати готовий проект по техніці і малюнку кладки.
Необхідно також враховувати наступне:

• Навіть у партії високоякісної плитки може міститися бракований матеріал (технічні умови допускають наявність 5% дефектного матеріалу на партію високоякісного товару);
• Деякі плитки доведеться обрізувати або свердлити, тому необхідно врахувати певну кількість відходів. Точна кількість даних відходів залежить від характеристики робочого середовища, від нерівностей поверхні, від вибраної техніки кладки;
• Бажано зберегти декілька запасних плиток для можливого проведення ремонту;
• Рекомендується замовляти кількість матеріалу, в середньому на 10% кількість, що перевищує, необхідна для кладки плитки за всією площею.
Тон і калібр.

Крім того, плитка одного і того ж артикулу може відрізнятися по наступних двох параметрах:

1. Тон.
В даному випадку, йдеться про колірній тональності, яка відноситься до даної партії плитки. При фабричному виробництві практично неможливо отримати всі плитки одного колірного тону. Можуть виявлятися деякі колірні відмінності, які можна відмітити, лише якщо декілька однотипних плиток помістити поруч один з одним. Часто тон вказується за допомогою буквеного позначення, яке проштамповується на упаковці (наприклад, Тон А, Тон В).

2. Калібр (заводські розміри).
Коли йдеться про продукті з дуже щільним утелем, плитка може мати різні розміри. В цьому випадку на етапі вибірки плитка групується по партіях однакових розмірів, за винятком випадків встановлення допусків згідно технічним умовам. На упаковку радом з позначенням номінальних розмірів наносяться і заводські розміри, і позначення виглядає таким чином: 20 х 20 см (W 198 мм х 198 мм), де 198 і є заводський розмір. Або ж може бути проставлений такий напис: 20 х 20 см - Формат 01.
Технічні характеристики і призначення плитки.

Вибрана плитка повинна володіти такими характеристиками механічної міцності, стійкості до дії хімічних реагентів і гидротермическими властивостями, які дозволяють їй протистояти передбачуваним навантаженням.
Призначення плитки.

Найважливішою технічною характеристикою керамічної плитки є її зносостійкість або стираність. Згідно нормам UNI EN 154, залежно від призначення приміщень і щільності руху в них, рекомендується вибирати плитку відповідного класу зносостійкості.

Всього виділяється 5 таких класів: PEI I, II, III, IV і V.

Група 1 (PEI I) - для місць з невеликим рухом, в яких використовується м'яке взуття (ванні кімнати, спальні, і тому подібне);
Група 2 (PEI II) - для приміщень з рухом невеликої інтенсивності, де ходять в домашньому взутті: для квартир, котеджів, за винятком кухонь, передпокоїв, сходів і балконів (підлоги в житлових кімнатах, спальнях, ваннах, і тому подібне);
Група 3 (PEI III) - для приміщень з рухом середньої інтенсивності, в яких ходять в звичайному взутті, що не мають безпосереднього доступу з вулиці. Керамічна плитка даної групи придатна для укладання у всіх приміщеннях будинку або квартири, готелях, невеликих офісах. За винятком місць з великим рухом -вестибюлей і сходів в багатоквартирних будинках, місць для реєстрації постояльців готелів, і тому подібне (підлоги кухонь, будь-які приміщення в котеджах, квартирах, і тому подібне);
Група 4 (PEI IV) - для приміщень з інтенсивністю руху від середньої до високої, схильних до більшого стирання, чим підлоги в групі 3. Керамічна плитка даної групи придатна для вживання в житлових і суспільних приміщеннях: будь-які приміщення житлових будинків, зали реєстрації готелів, ресторани, офіси, магазини, готелі (сходи і холи в житлових будинках, тераси, балкони, лоджії, підлоги в офісах і готелях, і тому подібне);
Група 5 (PEI V) - плитки даної групи придатні до вживання на ділянках з рухом будь-якої інтенсивності. Плитки, включені в дану групу, помітно відрізняються по зносостійкості від групи 4. Використовуються в громадських приміщеннях з високою прохідністю (бари, магазини, супермаркети, торгівельні площі, станції метро, залізничні вокзали, аеропорти, парки, і тому подібне).

Не допускається використання плитки невідповідної групи зносостійкості. В разі сумнівів проконсультуйтеся у фахівців. При недотримання рекомендацій по групі зносостійкості фірма не несе відповідальності за наслідки.

Але не варто плутати поняття "Технічні характеристики" і "якість", інакше ви витратите гроші даремно. Вибирати неморозостійку керамічну плитку для облицювання тераси будинку - звичайно ж, помилка, але така ж помилка - купити морозостійку плитку для спальної кімнати. Плитки, що володіють нижчими експлуатаційними характеристиками, не можна вважати "поганими", тобто нижчої якості: у них просто інше місце використання.

Маркіровка на коробках з плиткою.
Зазвичай всю необхідну інформацію про плитку можна отримати, поглянувши на упаковку плитки і розміщені на ній піктограми. На коробці поміщається наступна інформація: країна-виробник, назва фабрики або торгівельна марка, назва плитки, сорт, номінальний розмір в сантиметрах і дюймах, товщина в мм, якщо вона відрізняється від стандартної для даного типа плитки, кількість метрів квадратних в упаковці і кількість в штуках, тон плитки і калібр. упаковка
Виготівник зазвичай вказує на упаковці або в каталозі сфера застосування облицювального матеріалу. На упаковці також позначений сорт. Якщо продукт має маркіровку UNI, це означає, що він відповідає стандартам і сертифікований.

При виборі плитки в першу чергу слід звернути увагу на піктограми - символи, нанесені на упаковку:

Ступня на чорному фоні - підлогова плитка. v Гроно руки - плитка для стенів.
Сніжинка - морозостійкість.
Ступня на заштрихованому фоні - підвищена зносостійкість.
Пелюстка полум'я з цифрою 1 або 2 - кількість випалень плитки.
Присутність на упаковці двох однакових піктограм вказує на підвищену якість виробу.

Символ "АА" на упаковці плитки означає, що вона не схильна до дії хімічних речовин. Нижча опірність буде в плитки з символом "А" і далі по убуванню - "В", "С" і "Д".
Дата: Воскресенье, 15 Ноября 2009
Просмотров: 5713Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014