(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Гидромасажна ванна- вируюче задоволення з користю для здоровя

Гидромассажная ванна була винайдена в 1936 році в Берліні. Було відмічено, що хворі з важкими травмами значно швидше йдуть на поправку, якщо приймають водні процедури. Забирається набряклість, нормалізується сон. Збільшується притока кисню до кліток. Шкіра починає активніше дихати.

 

Що є гідромасажна ванна.

Гідромасажна ванна є системою гідромасажа з форсунками, інтегрованими в архітектуру ванни. Щоденні занурення - самий елементарний спосіб гідротерапії, якщо ви є щасливою владаркою (або щасливим володарем) оної.

 

Пропонуються ванни з десятком різних видів гідромасажа. Окремі виробники продають гідромасажні ванни в тій комплектації і з тим набором систем, які побажає їх клієнт. Гідромасаж з регульованим натиском, ротаційний струмінь, аеромасаж, підводне освітлення, система підігріву, озонатор, датчик рівня води, дистанційний пульт управління, таймер, годинник, автоматична система дезинфекції і багато що інше - все буде так, як захоче покупець. А він хоче, перш за все, здоров'я.

Гідромасаж служить для вирішення багатьох проблем. Дію водних струменів стимулює і додає тонус тканинам і м'язам; викликає розширення кровоносних судин шкіри і організму в цілому, що сприяє активізації процесу кровообігу, обміну речовин, зниженню ваги.

Гидромассажная ванна - панацея від стресів, напруга і краща броня від несприятливого навколишнього середовища. Підводний масаж сприяє швидкому розсмоктуванню кровоїзліяній прискорює відновні процеси.

Ємкість гидромассажной ванни глибша, ніж у звичайної. Форма і функції направлені на досягнення максимального розслаблення. Все продумано так, щоб зробити по-справжньому ефективними масажуючі струмені води: розташування форсунок, їх спрямованість, лінії бокам ванни, сприяючих циркуляції води. Струмені впливають саме на ті ділянки тіла, які більше всього цього потребують: крижово-поперекова область, ноги, боки, виконуючи завжди тільки комфортний масаж по похилій, а не під прямим кутом. Інтенсивність струменів і температура води регулюються залежно від необхідного рівня стимуляції тканин.

Гидромассажная ванна має одну основну відмінність від звичайної - наявність системи прокачування. Відцентровий насос направляє воду по трубопроводу, створюючи тиск струменя. Він розташовується із зовнішнього боку чаші і подає воду до кожного водяного жиклера (спеціальний пристрій для створення струменів в дні чаші і її стінках) або форсунки. Потужність насоса визначається кількістю літрів, що перекачуються в хвилину. Відцентровий вентилятор, що подає повітря по трубопроводу до кожного розпилювача, нагнітає там робочий тиск. Іноді замість нього встановлюють компресор. Об'єм підмішуваного повітря можна змінювати за допомогою дроселя і вхідної заслінки.
Положення останньою регулюють або з пульта управління, або уручну. У повітряні жиклери під тиском прямують тонкі цівки повітря, які у воді перетворюються на бульбашки. На їх сопло часто надягають кришку з отворами (жиклери з такими кришками називаються розпилювачами), адже ніж більше бульбашок і менше їх розмір, тим інтенсивніше дія масажу. Оскільки повітря завжди піднімається вгору, розпилювачі розміщують в дні гідромасажноїй ванни.

.

Форсункою називають жиклер, який змішує воду і повітря. Вона здатна видавати до 800 бульбашок в секунду. Об'єм газу, що поступає, можна зменшити до нуля, і тоді вона гратиме роль водяного жиклера. Тиск рідини створює струмінь завдовжки до 6 м, тому форсунки встановлюють тільки в стінках.

Універсальні гідромасажні ванни містять одночасно форсунки і розпилювачі, тому їх конструкція передбачає і насос, і вентилятор. Щоб вони не працювали вхолосту, із зовнішнього боку стінки чаші встановлений датчик рівня рідини, який блокує ці пристрої при недостатній її кількості. Більшість виробників при виготовленні подібних пристосувань для подачі води і розпилювання повітря віддають перевагу високоміцному пластику: полімерний матеріал дешевий, він не проводить електричний струм і не схильний до корозії.

Для чого потрібний гідромасаж (підводний масаж):

- Це швидкий спосіб схуднення і формування фігури шляхом зменшення жирових відкладень і целюліта, відновлення правильного водного балансу в тканинах.

- Служить для стимуляції розщеплювання жирів і підвищення тонусу шкіри і м'язів.

- Гідромасаж покращує структуру і колір шкіри, збільшує надходження в неї живильних речовин, насищає клітки шкіри киснем, виводить з організму шлаки і токсини, активізує захисні сили організму.

- Підводний масаж видаляє мертві клітки шкіри, шліфуючи її, робить шкіру м'якою, еластичною і молодою.

- В теплій воді наступає розслаблення тканин, що зводить до мінімуму м'язову напругу під час сеансу масажу і підвищує його ефективність.

- Підводний масаж знижує рефлекторну збудливість, зменшує схильність до спазмів, дає болезаспокійливий ефект. Гідромасаж підсилює кровопостачання шкірних покривів і гемодинаміку в цілому, підвищує діурез і обмін речовин, активізує трофічні функції, сприяє швидкому розсмоктуванню кровоїзліяній і набряклій рідині в тканинах. Водний масаж прискорює процеси відновлення рухових функцій, збільшує рухливість в суглобах кінцівок і хребта.

- Розм'якшуються і стають рухомішими рубці і спайки, поліпшується моторика шлунково-кишкового тракту. Активізується робота венозної і лімфатичної циркуляції.

- Гідромасаж укріплює стінки судин, відновлюючи їх еластичність, стимулює ре-абсорбцию зайвої рідини і дренує її по напрямах до природних фільтрів. Ефективно віддаляється застій (стаз), підвищується обмін речовин. Підводний масаж покращує загальний стан організму, підвищує настрій. З'являється відчуття м'якості, свіжості і бадьорості.

Дата: Вторник, 13 Октября 2009
Просмотров: 3711
Дополнительная информация по ссылке: http://leostyle.com.ua/victory-spa-akrylovi-vanny.htmlПартнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014