(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Konfort80
2,604,00 €

Змішувач змішувачу ворожнеча

Астрологи, маги і інші представники окультних учень стверджують, що як би людина не прагнула розбагатіти, у нього нічого не вийде, поки він не вирішить всі проблеми з сантехнікою в своєму будинку. Простіше кажучи, поточна з несправних кранів вода "астральний вимиває" наш гріш. Можна вірити або не вірити в астрологію, але у зв'язку з цим на думку приходять слова: "пошли, як вода крізь пальці", "було, та сплило". З народною мудрістю важко сперечатися. До того ж не за горами той час, коли ми всі станемо щасливими володарями лічильників, контролюючих витрату води. Так чи не почати з того, що поміняти змішувач?! Проте, перш ніж купити новий, добре б зрозуміти який.


Змішувач для раковини
з висувним ізлівом серії UNO-flash фірми HANSGROHE (Німеччина).


Змішувач для умивальника з витягуваним випускним шлангом фірми HANSA (Німеччина).


Змішувач фірми NAUTICA (Італія).


Набір для ванної кімнати серії Absolute фірми IDEAL STANDARD.


Змішувач для ванної
кімнати серії Madisson фірми DORNBRACHT (Німеччина).


Змішувач серії Alterna фірми KOHLER (США).


Змішувач для ванної кімнати серії Madisson фірми DORNBRACHT (Німеччина).


Душовий оазис фірми HANSA (Німеччина).


Змішувач серії Astra фірми PORTA Frattelli (Італія).

 

Змішувач серії Cellini фірми RAF (Італія).


 Змішувач фірми NAUTICA (Італія).


Кухонний змішувач серії "Сафіра Класика" фірми ORAS (Фінляндія) з перемикачем для посудомийної машини.


Кухонний змішувач серії Electra фірми ORAS (Фінляндія) включає інтерактивний контролюючий пристрій, який дозволяє управляти змішувачем за допомогою легкого дотику.


Кухонний змішувач серії Helios фірми JADO (Німеччина).

 

Отже, змішувачі. Від їх різноманіття в магазинах і на ринках рябить в очах. Асортимент величезний, якість трудноопределімо, дизайн чудовий, ціни!. . Що ж, спробуємо розібратися. По призначенню всі сучасні змішувачі можна розділити на п'ять груп: для ванни, для умивальника (раковини, наприклад, тюльпана або "мойдодира"), для кухонної раковини, для біде і для душової кабіни (змішувач без "носика"). Існують "гібридні" конструкції, які можна віднести, принаймні, до двох груп. Дизайнери крупних фірм-виробників розробляють зазвичай цілі серії, що включають вироби всіх вищеназваних груп.
Споживач має можливість оформити ванну кімнату в єдиному стилі, підібравши не тільки змішувачі, але і інші аксесуари (полички, мильниці, стаканчики і т.д. ).

Для умивальників .

Велика частина змішувачів для умивальників вмонтовується безпосередньо на раковину, хоча є і варіанти настінного монтажу. Відмітною особливістю перших є наявність донного клапана, який дозволяє відкривати і закривати зливний отвір раковини за допомогою маленького важеля, вставленого в корпус змішувача. Простіше кажучи, цей клапан замінює звичайну придонну пробку і придуманий з міркувань гігієни. Погодитеся, що не дуже приємно занурювати руку в брудну мильну воду, нащупуючи і виколупуючи пробку, набагато зручніше злегка потягнути за важіль. Але. . . винахід це не наше, ми ще не звикли набирати в раковину воду і мити руки і тим більше особу.
Традицію такого умивання завели англійці з тих часів, коли змішувачів, як таких, ще не було, а з двох окремих краників набирали гарячу і холодну воду і змішували безпосередньо в раковині. Консервативні англійці поступають так і до цих пір, кажучи, що це вельми економічний спосіб - менше води витрачається. Проте у всіх свої звички.

 .

Подібно до кухонних, змішувачі для умивальників іноді забезпечуються ізлівом, що витягується, призначеним для гігієнічного догляду за поверхнею раковини (фірми ORAS, Фінляндія і DAMIXA, Данія). Цю модифікацію можна встановити на біде і користуватися нею як портативним душем. Фінни пропонують ще один варіант - змішувач з гігієнічним душем, що вмонтовується поряд з раковиною. Такий варіант дуже зручний у випадку, якщо у вас невеликий санвузол і унітаз, що знаходиться поряд з умивальником, використовується також як біде. Змішувач на умивальника можна придбати за $ 45, а можна і за $ 250.

Для ванни

Змішувачі для ванни можуть вмонтовуватися на стіну або на поверхню ванни. У другому випадку з борту ванни виступають назовні тільки ручки регулювання і виливши ("носик"). Звичайно, якщо дуже сильно постаратися, можна просвердлити чавунну ванну і вмонтувати в неї такий змішувач, але все таки він призначений для акрилових ванн з широкими бортами, як кутових, так і прямокутних. Дві третини міських жителів нашої країни користуються настінним варіантом, застосовуючи всілякі схеми підведення труб. Невідомо чий, але вельми витончений розум, що запропонував колись всьому Союзу для користування раковину, що нависає над ванною, породив тоді ж і змішувач з довгим ізлівом, що повертався.
Багато хто так звик крутити виливши туди-сюди, що насилу уявляють собі іншу ситуацію. Тому зарубіжні фірми, орієнтовані на постачання своєї продукції в нашу країну, не поспішають відмовлятися від виробництва "довгоносих" кранів. Їх поставляють Фінляндія (ORAS), Швеція (GUSTAVSBERG), Німеччина (HANSGROHE, DM, HANSA, JADO), Італія (FARI, FIORI), Угорщина (MOFEM) і, звичайно, Туреччина і Польща. Стандартна довжина "носика" складає 30 см, але може бути 20, 25 і 39 див.
Такі змішувачі, безумовно, зручні, але все таки самі кращі виробники Європи пропонують дорогі (елітні) серії сантехнічного устаткування, в які входять по перевазі змішувачі для ванни з коротким нерухомим "носиком". Така конструкція забезпечує велику надійність: адже ніж менше деталей і різних зчленувань між ними, тим менше вірогідність того, що вода з часом знайде дірочку і почне вибиватися назовні.

.

Штіхмас (відстань між отворами для входу води) у імпортних змішувачів для ванни складає приблизно 15 см, до того ж всі вони забезпечені ексцентриковими патрубками (перехідниками), за допомогою яких можна трохи його змінити, підігнавши під відстань між трубами підведення гарячіше і холодної води. У деяких моделей змішувачів відсутні елементи жорсткого кріплення до труб водопроводу, а є латунні трубки (з різьбленням або без неї), що грають роль вхідних патрубків. Для їх кріплення до водопровідних труб потрібні спеціальні перехідники.

Ціни на змішувачі для ванни відомих європейських фірм небагато не співпадають в різних магазинах, але в цілому залежать від моделі і можуть бути від $ 70 до $ 300.

Для душових кабін

Змішувачі для душових кабін відрізняються тим, що не мають "носика" - вода поступає по шлангу відразу в душову лійку, закріплену на утримувачі-кронштейні або на штанзі. Вмонтовуються вони, природно, на стіну. Окремо варто згадати про їх "прихований різновид". Прихованою, тому що сам механізм змішування замурується в стіні, а для користування назовні виведені рукоятки і душова установка. Виглядає такий варіант дуже стильний і може бути рекомендований за умови абсолютної надійності арматури і високої кваліфікації майстра, що вмонтовує її, інакше уявляєте, що буде, якщо змішувач в стіні дасть текти, а ви цього навіть не відмітите.
Вибираючи змішувач для душовій, пам'ятаєте - при ціні менш $ 90 ви навряд чи отримаєте хорошу якість.

Для біде .

Звичайно, не у всіх санвузлах є біде, але проте для цього виду сантехоборудованія випускаються змішувачі. Вони бувають двох видів - розраховані на один отвір для кріплення арматури в корпусі біде або на три отвори. Перша конструкція відрізняється від змішувача для умивальника тим, що має рухому сітчасту насадку, що обертається, на "носик". За ціною змішувачі для біде майже не відрізняються від змішувачів для умивальників - вони стоять приблизно $ 65-240.

Для кухні

Тепер про змішувачі для кухні. Коли вибиратимете модель, звернете увагу не тільки на форму кранів-букс, маховичків і рукояток, але особливо на вигляд і конструкцію "носика". Окрім традиційної, "носик" має дугоподібну форму, а також у нього буває душова насадка, що витягується, з позиційним перемикачем струменя води. За допомогою такого висувного душу можна помити раковину будь-якої форми і модифікації, купу посуду і багато овочів і фруктів. Виливши кухонного змішувача зазвичай рухомий, тобто він легко повертається, що особливо зручно за наявності подвійного миття.

Оптимальний варіант для кухні - змішувач одноважеля, завдяки якому воду можна пустити легким рухом руки, а якщо руки забруднені, наприклад, м'ясним фаршем, то навіть ліктем.

Матеріали

Якнайкращим для виготовлення корпусу змішувачів як і раніше залишається латунь. Пластини ущільнювачів робочого вентиля - основу керамічного картріджа - роблять із зносостійкого оксиду алюмінію, обпаленого під тиском при температурі 1200°С. Деякі виробники піддають ці елементи шліфовці ультразвуком (наприклад, SUPERGRIF, Іспанія). Високоміцна кераміка підвищує стійкість змішувача до гідроударів. Деталі кріплення і кульові регулятори у варіантах одноважелів виготовляють з неіржавіючої сталі. Західні фірми щосили використовують пластик - роблять з нього кожухи для литих латунних корпусів, рукоятки монокомандних (одноважелях) змішувачів, душові лійки і інші деталі.
Зовнішні частини арматури нікелюють для захисту від корозії, а потім покривають хромом, білою або кольоровою емаллю. Покриття бувають під золото (матові і блискучі), бронзу і мармур. Оформляючи в тому або іншому стилі рукоятки, дизайнери використовують скло, кришталь, дерево, натуральний мармур, полірований онікс, а також поєднання різних матеріалів.

.

Яке покриття переважно? Емаль красива, але не дуже стійка - вона відбивається. Нікель може викликати алергію, а золото дороге і потребує спеціального відходу. Оптимальним вважається хром. Річ у тому, що на поверхні цього металу не можуть жити і розмножуватися ніякі мікроорганізми. І хоча господині часто скаржаться, що на блискучих полірованих кранах вмить з'являються плями від води, ми все ж таки рекомендуємо саме це покриття. А для догляду за змішувачем можна придбати спеціальну рідину, наприклад, фірми GROHE за ціною приблизно $ 8 за флакон.

Небагато про експлуатацію

Найбільш звична, але не найдовговічніша вентильна головка має гумовий або шкіряний клапан (прокладку) з обертальним приводом. Гумовий клапан можна легко замінити. Гірше, якщо в процесі експлуатації ушкоджується "сідло" під клапаном. Це може відбутися, якщо ви, наприклад, спробуєте закрити воду, а клапан стертий або між ним і "сідлом" виявилася тверда частинка, що потрапила з водопроводу. Не мучте свій змішувач, особливо імпортний. При перших же ознаках зносу викликайте слюсаря, інакше. . . Автор цих рядків, звиклий до того, що вітчизняний краник може місяцями "виходити сльозою" на зразок Бахчисарайського фонтану, віднісся вельми легковажно до прокладки, що зносилася.
Наслідки були неожіданни: три залиті нижні поверхи, гучні нарікання сусідів з приводу псування недавно постеленого паркету, ненормативна лексика представника аварійної служби, мовляв, наставлять, а полагодити не можуть. Додамо, що подібні аварії мають дивну особливість відбуватися вночі. Але добре все, що добре кінчається. З сусідами вдалося домовитися. Слюсарюй з Деза, що прийшов вранці, нагадував доброго чарівника. Він артистично справився з поставленим завданням, розвіявши остаточно міф про те, що до імпортних "іграшок" повинні торкатися тільки "імпортні" руки. Мій "фінн" продовжує справно змішувати воду.

.

Окрім гумових, вентильні головки можуть мати керамічні клапани. Вони довговічні і не пошкодять "сідло" крана. У дорогих високоякісних змішувачах, наприклад, фірми GROHE (Німеччина) на них нанесено спеціальне графітове напилення, що помітно підвищує зносостійкість і знижуюче тертя. Але при закриванні не потрібно докладати особливих зусиль і самозабутньо крутити маховичок (достатньо одного обороту), інакше і керамічна вентильна головка не витримає.

Ще одна проблема - наш далеко не ідеальний водопровід. На труби, по яких у ваш будинок поступає гаряча і холодна вода, має сенс поставити фільтри очищення, хоч би найпримітивніші.

Тепер про гарантію. Змішувач краще купувати в хорошому магазині. Обов'язково зажадайте у продавця гарантійний талон. Зазвичай гарантія дається на 1 рік, рідше - на 2 або 3 року. Звичайно, якщо ви придбали змішувач, наприклад фінський, на ринку, гарантійна майстерня не відмовить вам в сервісі, але зробить роботу за гроші.

Догляд за арматурою достатньо простий. Окрім спеціальних засобів змішувачі можна очищати від вапняного нальоту м'якою ганчірочкою, змоченою столовим оцтом або рідким миючим засобом для посуду. Не можна чистити їх металевими мочалками і використовувати жорсткі абразиви.

Дата: Вторник, 13 Октября 2009
Просмотров: 8020Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014