(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Сучасні змішувачі

 

 

Сучасні змішувачі виконують і практичні, і естетичні функції: ці невеликі пристрої призначені не тільки для змішування гарячіше і холодної води, але і для прикраси інтер'єру ванною і кухні.

Сучасний ринок пропонує безліч варіантів змішувачів різних конструкцій і дизайну. На вигляд змішувачі ділять на двохвентильні і одноважелі. У двохвентильних змішувачах регулювання температури здійснюється за допомогою вентилів для холодної і гарячої води. Така конструкція традиційна і дуже популярна. Двохвентильні змішувачі дешевше одноважелях. Крім того, їх простіше ремонтувати.

змішувачі Одноважелів дозволяють легко і швидко включать-виключать кран, завдяки їх багатофункціональності температура і сила подачі води регулюються одним вентилем. При русі вправо-вліво легко настроюється температура, вгору-вниз - регулюється натиск. Вибрана температура залишається незмінною при подальшому включенні крана. Установку потрібного режиму можна проводити однією рукою, що дуже зручно на кухні.

В змішувачах одноважелів особливий тип замочного пристрою - кульовою. Він є кулею і кожухом для кріплення кулі на змішувач. Куля зазвичай виконана з неіржавіючої сталі і має отвори для холодної і гарячої води. Кожух кріплення розташовує куля точно щодо отворів.

Традиційні замочні пристрої - шток з різьбленням і керамічні пластини. Шток угвинчується в корпус змішувача і закриває отвір для подачі води. Гумова прокладка робить затиск герметичним. Зараз випускають прокладки з особливо міцної гуми, що мають тривалий термін служби.

Керамічні вентилі влаштовані таким чином, що при повороті в один бік, отвори двох щільно прилеглих пластин поєднуються - подається вода; при повороті в інший бік - отвори пластин розлучаються і вода не поступає. Якісна шліфовка кераміки дозволяє виключити навіть найдрібніші протечки.

По конструкції змішувачі бувають моноблочними (виливши і вентилі є єдиними цілими) і двочастинними (виливши і вентилі - різні вироби). Перші надійніше, оскільки не допускають протечек на стиках елементів корпусу.

Дата: Вторник, 13 Октября 2009
Просмотров: 4420Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014