(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Konfort80
2,604,00 €

Ванни Багатство форм

Незвичайні, а деколи і екстравагантні форми, що недавно вважалися зовсім невідповідними, - все це сьогодні стало майже нормою в дизайні сантехніки. Але якщо в інших предметах домінує саме дизайн, то форма ванни означає щось більше. Правильність вибору форми і матеріалу ванни (два ці поняття стають взаїмоопределяющимі) - застава не тільки її естетичної досконалості, але і зручності для користувача. Адже саме від цього залежить, наскільки комфортно і приємно буде нею користуватися. Хороша форма гарантує правильність розміщення тіла, що особливо важливе за наявності гидромассажной системи.

 

 

Скажемо прямо - вибір є. Хоча ванни стабільно стоять на місці, прогрес в області їх зручності і дизайну йде семимильними кроками. Форми сучасних ванн дозволяють вбудовувати їх практично в будь-який простір і тому вільно розпоряджатися з плануваннями ванних кімнат. Ванна може розташовуватися як завгодно: вільно стояти посередині кімнати, примикати до стіни (до двох або трьом), вбудовуватися в стінки, подіуми і конструкції складних конфігурацій, утопати в підлозі. Навіть у особливо складних випадках можна підібрати варіант. Все більше поклонників завойовують кутові ванни. Закруглені, у формі трикутника, вони залишають більше місця для маневру, звільняють в кімнаті простір для проходу.
І до будь-якої стінки, за яку можна триматися, рукою подати.

.
 

Круг, квадрат, еліпс, трикутник, багатокутник. Виробники прагнуть враховувати вимоги найвимогливіших покупців. І з кожним роком з'являються все нові моделі, часом абсолютно несподіваної форми, нові горизонти, що відкривають в цій області.

 

Здавалося б: ну з'являється у продажу щось ширше або глибше, але параметри-то кімнати з роками не змінюються. Знайте ж, що цей аргумент застарілий. Тепер ванни тієї ж висоти і ширини стали набагато більш ємкими і глибокими. За рахунок чого? Раніше чавунні ванни відливали все з пологим спуском до дна, як з боку голови, так і з боку ніг. Фірми-лідери приходять до висновку, що потрібно зробити дно ванни більше, прибравши, наприклад, одну із спинок або зробивши спуск на дно менш пологим з бокам. Це збільшило довжину по низу з 110-120 см до 130-140 див. І при тих же параметрах, при ом же периметрі об'єктивно місця у ванні стало більше. Тепер у "крутих" ванн і борту круті.

 
 

Ванни розрізняються не тільки формою, але ще по "глибині занурення і довжині запливу". Є, наприклад, дуже високі стоячі ванни. Заходити в них треба по сухому, закриваючи за собою дверці, схожі на дверці лімузина, а потім пускати воду приблизно до пахв і стояти в ній. Такі ванни призначені для дуже старих людей. І до того ж дуже багатих. Або для пристрасних купальщиків, яким хочеться голубитися в пластах води, причому саме у вертикальному положенні. Такі ванни є на Заході, а в Росії їх поки немає. Чи то багаті люди в нашій країні не встигли по-справжньому постаріти, чи то є ще порох в пороховніцах - брати висоту без всякої там дверці.

Зате сидячі ванни у нас мають всі шанси на успіх. Среднерасчетная глибина звичайної ванни коливається від 40 до 50 см, а в найглибшій крапці перевалює за 60 див. Тим, хто вибирає цю модель, потрібно подумати, чи готові вони вилазити з глибокої ванни. Найглибша ж в світі ванна досягає в найглибшому місці 81 див.

 
 

Цікаву конструкцію придумали дизайнери HANSGROHE. У моделях Pharo 750 і 760 постамент як би провисає під сидячою людиною в одному місці, на зразок гамака, а під ногами глибина значно менша, ніж під сидінням. Така конструкція дозволяє занурюватися у воду по горло, а виходити, переступаючи ванну з неглибокого краю. А ванна 760-ої моделі зроблена такою з двох боків. В результаті під зігнутими в колінах ногами є як би опукла підкладка. При розмірах 190х190 см і глибині в нижчій крапці 79,5 см вона є місткою навіть для пари фізично крупних користувачів.

Італійська фірма ALBATROS створила модель ForEver Rettangolare. Зовні ця ванна прямокутна, а внутрішні стінки немов втиснули. Реальна ширина 1 м, тоді як під головою і ногами всього 85 див.

А для любителів пообщаться-поболтать, сидячи в теплій воді, фірма JACUZZI зробила модель Fiore. У цій невеликій кутовій напівсидячій ванні (167х167 см, глибина 67 см) спинки розташовані поряд. Можна спілкуватися, сидячи у воді і попиваючи каві - на зразок водної вітальні.

Взагалі ж ванни стали з'являтися в світлі "сімействами". Схожі конфігурації ванн випускаються під одним ім'ям, але при загальній схожості відрізняються розмірами і деталями контурів: трохи вище або нижче, трохи кругліше або квадратней, трохи ширше або вже. Або, наприклад, пропонуються колекції ванн для сімейних будинків, де все робиться з розмахом і на перспективу, для мешканців будинку самого різного зростання і віку. Для солідного чоловік - ванна повместітельнєє. Для немовлят - кругла, як купіль, завглибшки всього 44 см при діаметрі 180 см, нагадує чашку квітки.

 

 

Є моделі і для сімейного купання. Наприклад, модель Duo-Pool (150х100х50 см) ширша за звичайну ванну, вона вбудовується в нішу. Тут можуть борсатися діти або подружжя приймати ванну удвох, і вода не розпліскуватиметься.

Тут не можна не повторити, що таким багатством вибору споживач зобов'язаний сучасним матеріалам і технологіям, вживаним сьогодні у виробництві ванн. Ми вже писали про основних з них. Саме вони дають можливість створювати такі геометричні конфігурації, які Піфагору не снилися: з виїмкою в області ніг, із закругленням в області голови, з дном, що повторює вигини тіла, інші "капризні" форми. Недавно на одній з виставок стала сенсацією скляна ванна у вигляді квітки.

 


 

Зараз стало престижно мати удома широку і глибоку ванну. Як мовиться, великому кораблю - велике плавання. Але деякі, здається, відчувають себе вже не кораблями навіть, а атомними крейсерами. І ось представте: "крутою" встановлює у себе "океан", потім включає гідромасаж, і починає його, милого, носити по величезній ванні, як тріску. А у жінок, як свідчать знавці, комплекси навпаки. При виборі ванни, так само як при примірці одягу, вони прагнуть вибрати розмір трохи менше, чим їм потрібно реально. Буває, мадам рубенсовськіх форм вибере для своєї ванної кімнати "блюдце", а потім ображається на продавців за "мілководдя".

Вибирати ванну потрібно ретельніше, ніж будь-який інший предмет обстановки. Вона дуже зав'язана на спосіб життя, а установка і демонтаж її - процес не найлегший. Продавець тут не завжди порадник, тому що не завжди виходить з наших інтересів. Фахівці радять об'єктивно оцінити свої фізичні дані. І в думках "приміряти" ванну на себе, неначе купуєш одяг, навіть нижня білизна (адже вона стосуватиметься тіла). Щоб не довелося потім стрибати з жердиною через дуже високі борти. І не випробовувати дискомфорту від різниці температур між зануреними у воду частинами тіла і колінами, що стирчать, або плечима.

Конструкція ванни цінується за анатомічність, тобто наближеність до потреб людського тіла. Такі конструктивні знахідки стають перлинами форм. Професіонали допоможуть вибрати і встановити ванну, найбільш комфортну для вас.

Дата: Вторник, 13 Октября 2009
Просмотров: 6221Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014