(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Konfort80
2,604,00 €

Що врахувати при виборі душової кабіни?
Вибір душової кабіни в основному зводиться до визначення габаритів ванної кімнати та необдуманій купівлі першої подходящої душової кабіни в прилеглому магазині. Однак, вибір душової кабіни заняття відповідальне. На сьогоднішній день вибір душових кабін в магазинах просто величезний. Щоб розібратися у всіх функціях необхідно чітко уявляти собі, що ви хочете отримати: звичайний душ для повсякденного використання, або повноцінний комплекс процедурних і масажних операцій.

Корисні речі, про які варто знати перед покупкою

      Візьмемо, наприклад, парогенератори, якими оснащені багаті сучасні моделі. Дуже часто продавці запевняють, що душова кабіна має вбудовану сауну. Такого просто не може, так як в саунах температура повітря коливається від 80 градусів за Цельсієм і вище. У випадку нагрівання стінок душової кабіни до такої температури, не просто підвищується пожежна небезпека, але і виникає ймовірність отримати опік. Парогенератор, який продавці видають за сауну - це всього лише агрегат, який випускає теплий пар в душову кабіну. Температура всередині кабіни при цьому майже не змінюється.
      Багато моделей також оснащуються системами інгаляції і ароматерапії. У таких випадках на задній стінці душової кабіни встановлюються спеціальні форсунки, які дозовано впускають в кабіну ароматичні рідини або інгаляційна речовина. Слід звернути увагу на те, чи мають ці форсунки поворотний механізм, щоб можна було регулювати напрямок і натиск струменя.

І ще трохи корисного

      Слід також знати, що корпус душової кабіни повинен бути виконаний з міцного пластику, а стулки повинні бути скляні. Розмір кабіни не повинен бути менше 80х80 сантиметрів, інакше вам просто буде незручно. За порад фахівців, краще вибирати прямокутні душові кабіни, так як вони найбільш зручні і функціонально продумані.
     Піддон повинен бути виконаний з понад міцного пластику і не прогинатися під вагою в 120 кг. Зазвичай використовують п'ять видів піддонів для душeвиx кaбін: чавунні, акрилові, фаянсові, мармурові й металеві. У сучасних душових кабінах зазвичай використовується акриловий піддон, тому що він приємний на дотик, однак акрил не так міцний, як метал, тому під великими вагами буде помітний невеликий прогін.
Також слід заздалегідь довідатися в ЖЕК, номінальний напір води у вашому будинку, щоб повідомити ці дані тим, хто буде монтувати душову кабіну. Це дозволить уникнути непередбачених розривів поживних шлангів. Також номінальний напір важливий для налаштування функції гідромасажу. У випадку неправильності гідромасаж просто не буде функціонувати.
       Також слід ретельно перевірити роботу душової кабіни після її монтажу.
Дата: Четверг, 08 Октября 2009
Просмотров: 3434Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014