(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые
Кабіна Konfort80
2,604,00 €

Як вибрати радіатор опалення?
Як вибрати радіатор опалення?

Літо – найкращий час для заміни радіаторів опалення в квартирі. Влітку опалення вимикається, відповідно, замінити радіатори саме в цей час – те, що потрібно.

Отже, старі радіатори готові до відправки на звалище, але обрані чи нові? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Для початку потрібно вибрати тип опалювального приладу. Радіатори бувають секційні та конвекторного типу, тобто мають кожух, всередині якого знаходиться вигнута труба з ребрами (металевими пластинами, привареними до труби для більшої тепловіддачі). Основна різниця між ними в тому, що конвектори бувають тільки фіксованих розмірів, а от секційну батарею можна зробити будь-якої довжини.

Також потрібно буде визначити матеріал, з якого зроблений радіатор. Для цього потрібно знати робоче і обпресувальні тиск у опалювальної системи. Його можна дізнатися в ЖЕКу. Робочий тиск, як правило, 6-8 атмосфер, а перевірочне може бути в 2-2,5 рази вище, тому багато, найчастіше імпортні, радіатори не підходять для наших систем.

Алюміній, як матеріал, часто не підходить через якість води у міських опалювальних системах, у яку підмішують лужні присадки. Вони вступають в реакцію з алюмінієм, що призводить до течі.

Найбільшу популярність отримали біметалічні радіатори. У таких батарей алюмінієве ребра, покрите міцною емаллю, і мідний чи сталевий сердечник, по якому біжить вода. Крім цього, такі радіатори захищені зсередини матеріалом, стійким до хімії.

При виборі зверніть увагу і на внутрішній розмір труб радіаторів. Якщо діаметр менше 0,5 дюйми, то знайте, що в старому будинку такі труби заб’ються іржею вже через 2-3 роки.

Коли батарея куплена і прийшов час її установки, вам необхідно звернутися в ЖЕУ і написати відповідну заяву із зазначенням дати заміни. Після цього вибрати фірму-інсталятора. Постарайтеся не економити на цьому – труби можуть перевірити в будь-який момент і «шабашники», які встановили радіатор з порушенням норм, не будуть нести відповідальність за залиті вашої і, тим більше, чужої квартири. Якщо ж ви вирішили перенести батарею в інше місце, також не забувайте про додаткове погодження цього переміщення.

Дата: Четверг, 08 Октября 2009
Просмотров: 5627
Автор: vibir.org.uaПартнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014