(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Як вибрати змішувач.

Як вибрати змішувач.

Ті часи, коли змішувачі і подібні йому механізми виконували суто технічні функції, давно відійшли у минуле. На сьогоднішній день цьому елементу приділяється велика увага в дизайні ванної кімнати, в результаті чого на ринку постійно з’являються нові моделі, розраховані на самий різний смак. Практично у будь-якої компанії-виробника в колекціях можна знайти справді ексклюзивні варіанти. Однак пересічному покупцю стає усе складніше орієнтуватися в такому розмаїтті. Що ж можна порадити людині, який посів обстановкою своєї ванної кімнати?

У першу чергу, фахівці нашого інтернет-магазину радять не забувати про початковому призначення змішувача, так як модель, ідеальна за дизайном, але незручна з технічної точки зору, здатна доставити Вам чимало неприємностей. Як випливає вже з самої назви механізму, його основна функція – змішувати гарячу і холодну воду, і він повинен справлятися з нею на «відмінно». Зараз на ринку представлені три основні види змішувачів, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Розглянемо їх трохи докладніше.

Одноважелі змішувачі
поступово завойовують популярність на російському ринку, завдяки простоті у використанні і різноманітного дизайну. Для того, щоб включити або вимкнути подачу води, Вам достатньо всього лише одним рухом повернути кран в той чи інший бік. Температура і потужність струменя будуть відрегульовані автоматично, без будь-яких складних операцій, і залишаться незмінними при подальшому включенні-виключенні механізму. Ще однією перевагою одноважільного змішувача є процес його монтажу, який не потребує великих зусиль і може бути здійснений навіть непрофесіоналом. (Зрозуміло, це варіант на крайній випадок, тому що тут ніхто не дасть Вам гарантії на тривалий термін служби всієї системи). Проте, незважаючи на всі свої переваги, одноважелі змішувачі по поширеності нерідко програють більш традиційному, вже став класичним варіантом – змішувачів двохвентильні.

Двохвентильний змішувач
зовні являє собою кран з двома ручками – одна для гарячої і один для холодної води. Для того щоб підібрати потрібну температуру, Вам доведеться зробити, безсумнівно, більше рухів, у порівнянні з змішувачі одноважелів, однак результат буде більш “точних”. Крім того, два вентиля дозволяють більш ощадливо витрачати воду, що досить важливо, якщо у Вашій квартирі встановлено спеціальний лічильник. На сьогоднішній день серед таких змішувачів виділяють два основних типи моделей – з керамічними дисками в якості ущільнювачів або ж з гумовими прокладками, які виконують ту ж функцію. Останні, за свідченнями фахівців, краще адаптовані до жорсткої воді, часто містить пісок і інші домішки. Перші, у свою чергу, відрізняються великим терміном служби та зручністю у використанні.
Нарешті, останній вид змішувачів, представлених на російському ринку, – це так звані термостати, що з’явилися відносно недавно, але вже встигли придбати чимало «прихильників». Як механізми нового покоління, вони враховують всі основні вимоги комфорту, надійності та безпеки у використанні, одночасно відрізняючись стильним дизайном. За зовнішнім виглядом термостати являють собою спеціальну панель з кількома рукоятками. Одна з них призначена для того, щоб включити або вимкнути подачу води, інша – для регулювання температури. Всі налаштування, які були зроблені один раз, зберігаються і надалі Ви позбавлені необхідності підбирати всі необхідні параметри.
Основна відмінність термостата від інших видів змішувачів полягає в тому, що він обладнаний стопором безпеки, що забезпечує для Вас надійний захист від опіків. Який би температури не була вода з самого початку, термостат не допустить її нагрівання понад 38 градусів. Якщо ж у Вас виникне потреба у великих температурах, достатньо всього лише відключити цю функцію. Аналогічна ситуація і з дуже холодною водою – розташовані всередині корпусу спеціальні термоелементи є свого роду регуляторами і вирівнюють всі температурні коливання. Таким чином, при використанні термостата Ви повністю застраховані від опіків або ж переохолодження, що, робить його максимально комфортним і безпечним навіть для дітей.
Тепер поговоримо про те, з чого ж може бути зроблений змішувач і що варто віддати перевагу серед всього наявного різноманіття. Традиційними матеріалами вважаються хром і латунь, вони ж є, мабуть, найбільш надійними і зручними в повсякденному використанні. На сьогоднішній день у більшості виробників також можна знайти «змішані» моделі.
Наприклад, коли латунь покривається нікелем або спеціальною емаллю, що володіє захисними властивостями і що додає поверхні гарний блискучий відтінок. Якщо ж класичні варіанти Вам не цікаві, інтернет-магазин «Елітна сантехніка» пропонує Вам ексклюзивні варіанти – декоративні покриття під дерево або під мармур, а також обробку золотом і іншими дорогоцінними металами. Всі змішувачі мають гарантію і прослужать Вам довгий час.
Одним з вирішальних параметрів при виборі змішувача зазвичай є те, де саме він буде використовуватися. Для ванни, раковини, душової кабіни або біде рекомендується використовувати різні механізми – таким чином забезпечується їх якнайкраще функціонування і загальне зручність у застосуванні. Втім, Ви можете спробувати встановити один змішувач і для ванни, і для раковини, як це часто робилося років двадцять – тридцять тому, але для такої системи знадобиться довгий поворотний вилив (від 30 см), який може періодично розкручуватися і доставляти Вам певні незручності. Таке оформлення ванної кімнати поступово відходить у минуле, і на зміну йому приходять сучасні механізми з чітким поділом функції, а отже, з поліпшеним їх виконанням.

Змішувачі для ванни.
Як правило, подібні змішувачі мають низький виливши, поворотний або фіксований – в залежності від Ваших побажань і особливостей самої ванни. У нашому інтернет-магазині представлені такі їх модифікації, як:
- Змішувачі з ручним душем (наприклад, Hansgrohe Axor)
- З утримувачем для душу, висота якого може регулюватися вручну
- Настінні змішувачі та інші, найбільш технологічні і функціональні механізми.
Багато змішувачі мають електронну систему управління, що робить їх використання максимально комфортним. Також автоматичний перемикач ванна – душ присутній практично у всіх моделях, як економ-так і еліт-класу. Функціональність і, зрозуміло, дизайн моделі багато в чому залежить від фірми-виробника. «Елітна сантехніка» особливо рекомендує Вам звернути увагу на продукцію компаній Manzzaro і Keramag.
Ще одним важливим параметром при виборі змішувача є особливості монтажу, які, у свою чергу, залежать від розміру самої ванни та інших її специфічних характеристик. Останнім часом широкого поширення набули змішувачі, монтовані на борту акрилових ванн або ж на плитковому борту, якщо такий передбачений. Для найкращої установки використовується комплект вертикального монтажу, який жебрати індивідуально для кожного механізму. Обов’язково враховуйте цей момент! Купуючи змішувач певної колекції, слід вибирати монтажні приналежності до нього з тієї ж колекції або, в крайньому випадку, проконсультуватися з фахівцем на предмет їх сумісності.
При іншому варіанті монтажу, який також пропонується сучасними виробниками, враховується така характеристика, як відстань від стіни до внутрішнього краю борту ванни. Якщо воно складає менше 15 см, то оптимальним буде вибір змішувача без поворотного ізліва з автоматичним перемикачем ванна / душ. Зручний у використанні і компактний, він відмінно підійде для ванної кімнати невеликих розмірів. Якщо ж відстань більше 15 см, то класичний змішувач з поворотним изливом може заливати борту ванни. Щоб уникнути цього, фахівці нашого інтернет-магазину рекомендують використовувати спеціальні фільтри-подовжувачі від 3 до 5 см або ж придбати аератор з кульковим шарніром. Всі подібні речі Ви можете знайти практично у всіх виробників, представлених на нашому сайті.

Ще одна тенденція серед змішувачів для ванни новітнього покоління – змішувачі на 3-4 отвори. Зовні вони виглядають як кілька рукояток, одна з яких призначена для наповнення водою ванни, інша являє собою ручний душ. Серед них також виділяють одноважелі змішувачі, двохвентильні і термостати. Монтаж даних механізмів зазвичай здійснюється на борту ванни або на плитковому борту. Подібні набір ми радимо вибирати в тому випадку, якщо Ваша ванна кімната має скромними розмірами і стоїть завдання максимально оптимізувати наявне простір. За відгуком тих наших клієнтів, хто вже скористався такими змішувачами на кілька отворів, у використанні вони одночасно прості і функціональні, а також чудово вписуються практично в будь-який інтер’єр.
Нарешті, останній варіант монтажу змішувача, який, до речі, останнім часом використовується все частіше, – це приховане кріплення, при якому всі технічні механізми вбудовуються в стіну, а зовні залишається лише декоративна панель з перемикачами і рукоятками. Принципи його роботи практично такі ж, як і при інших способах монтажу – виконуються всі необхідні функції, включаючи регулювання температури води і потужності струменя. Однак з естетичної, дизайнерської точки зору, багатьом такий варіант здається оптимальним. Якщо стиль інтер’єру Вашої ванної не передбачає відкритих комунікацій, то саме змішувач прихованого монтажу буде для Вас найбільш прийнятним, причому за всіма характеристиками, у тому числі і суто технічним.

Змішувач для душу.
Від змішувача для ванни вони відрізняються, в першу чергу, своїм розміром, будучи більш компактними. Це відбувається завдяки відсутності ізліва і перемикача ванна / душ. Таким чином, вода надходить безпосередньо в душовій гарнітур, вже там змішуючись і досягаючи потрібної температури.
Монтаж подібних систем може бути як зовнішнім, так і прихованим – залежно від Ваших індивідуальних переваг. «Елітна сантехніка» особливо рекомендує термостати для душу від компанії Manzarro, що володіють всіма необхідними «для життя» функціями та різноманітними по дизайну.

Змішувач для раковини.
Як показує практика, одна з основних вимог до змішувача для раковини у клієнтів це не стільки технічна досконалість, скільки сполучуваність з іншими наявними змішувачами – для ванни або душу, складання гармонійного ансамблю у ванній кімнаті. З огляду на подібні побажання, інтернет-магазин «Елітна сантехніка» вже давно формує свій асортимент таким чином, що підібрати всі механізми не складає особливих труднощів. Найбільш простим виходом з положення є придбання змішувачів одного виробника, наприклад, німецької компанії Grohe. Стильний дизайн і використання найсучасніших технологій зробили її одним з лідерів російського ринку. Як альтернатива, зверніть увагу на італійські змішувачі для раковини Keramag.
Подібно до аналогічних механізмів, призначеним для ванни, змішувачі для раковин бувають розрахованими на один отвір або ж на три. Останній варіант вимагає спеціальної сантехніки, яку зараз також досить легко підібрати. Перший же поки залишається більш поширеним, почасти тому, що його установка трохи простіше. Такий тип змішувачів, як правило, обладнаний спеціальним комплектом для швидкого монтажу, а також підведенням. Ви можете вибрати між жорсткою підведенням (з використанням хромованих латунних трубок) і гнучкої (з нержавіючими гнучкими шлангами). Яку з них віддати перевагу – не принципове питання. Якісна продукція в будь-якому випадку прослужить довго і не завдасть жодного клопоту.
Крім іншого, деякі моделі змішувачів для раковини забезпечуються спеціальним зливним гарнітуром, що представляє собою витончений і легкий механізм. З його допомогою Ви можете відкривати або закривати зливний отвір раковини натисненням невеликого важеля в корпусі змішувача. Ще одна цікава комплектація – це змішувачі, забезпечені витяжним изливом для забезпечення простого й ефективного догляду за поверхнею раковини. З таким механізмом Ваша сантехніка буде довго зберігати свій первинний вигляд, а прибирання не займе багато часу і не зажадає значних зусиль.

Змішувач для біде.
Змішувач для біде по своїм технічним та функціональним характеристикам багато в чому схожий зі змішувач для раковини. Він також у більшості випадків монтується безпосередньо на борту і може мати один або три отвори. Різниця лише в тому, що в комплектацію змішувача для біде входить спеціальний аератор з кульковим шарніром, який дозволяє змінювати напрям струменя і робить використання сантехніки більш простим і комфортним.
Ще одна модифікація класичного змішувача для біде включає в себе так званий гігієнічний душ. Ця функція дозволяє використовувати як біде звичайний унітаз – для цього необхідно, щоб поряд знаходилася раковина. Якщо Ваш санвузол не володіє великими розмірами, це чудовий вихід з положення – займаючи мінімум простору, Ви отримаєте максимально функціональну та комфортну систему. Гігієнічний душ також можна підключити до стандартного змішувача для душу (в тому числі і до змішувача прихованого монтажу). При бажанні Ви також можете використовувати спеціальні термостати для біде.

Дата: Четверг, 08 Октября 2009
Просмотров: 4571
Автор: vibir.org.ua
Дополнительная информация по ссылке: http://leostyle.com.ua/kranu-ta-zmishyvachi.htmlПартнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014