(032)251-21-61

 
Корзина пуста.
Рекомендуемые

Плитка для підлоги

Сьогодні можна придбати керамічну плитку будь-яких розмірів, форм і кольору для ванної кімнати, кухні або передпокою. Головне завдання — підбір плитки відповідно до дизайну вашого приміщення.

 

Керамічна плитка міцна, не змінює кольору, вологостійка, за нею легко доглядати. Плитка — це вдалий вибір для покриття підлоги. Зверніть увагу: керамічна плитка для підлоги грубіша і міцніша, ніж плитка для стін, тому що вона має витримувати значні навантаження, наприклад, вологу в коридорі, краплі та бризки на кухні і в ванній кімнаті.

 

З гразур'ю чи без

Перше, на що слід звернути увагу, вибираючи плитку, — це врахувати, який буде вплив вологи на поверхню. Друге — в якому місці ви будете її викладати. Керамічна плитка для підлоги має бути глазурованою або частково глазурованою. Неглазурована плитка на має достатню міцність і вологостійкість. На глазуровану плитку при високій температурі нанесене покриття, що й робить її надзвичайно міцною.

Обираючи глазуровану плитку для підлоги, звертайте увагу на глазур, щоб вона відповідала інтер'єру і своєму призначенню. Використання сяючої плитки розширює тісний простір.

 

Плитка класифікується за зносостійкістю для різного навантаження: низького, середнього, великого і для торгівлі. Плитка «низького навантаження» призначена для місць, де ходять у м'якому взутті або босоніж. Плитка «середнього навантаження» міцніша і може витримати звичайне взуття. Плитку «високого навантаження» вкладають у людних місцях і закладах дрібної торгівлі. Виходячи з цієї класифікації, треба підбирати плитку для коридора, кухні, балконів і терас, а також для будь-яких інших підлог у приміщенні.

Якщо плитка має монотонний орнамент і невеликого розміру, то на підлозі утвориться малюнок, що візуально зменшує простір. Простота малюнка підкреслить відчуття чистоти і порядку в оселі.

Масивні камінні стіни погреба прекрасно можна врівноважити гладкою грубою плиткою для підлоги. Бордюр з білої керамічної плитки ідеально обрамить цю композицію.

 

Колір — за смаком

Поєднання кольорів і творча фантазія допомагають викласти із керамічної плитки стильну і водночас функціональну підлогу. Орнамент ефективно підкреслить центральну частину кухні.

Вибираючи плитку, необхідно пам'ятати про коефіцієнт слизькості. Чим більша вірогідність того, що на підлозі буде вода чи бризки, тим нижчий він має бути. Необхідність встановлення неслизької плитки визначається ще й потребами самих мешканців. Коли в сім'ї є діти, люди з фізичними вадами або похилого віку, особливо важливо вибрати плитку для підлоги з низьким коефіцієнтом слизькості. Плитка для підлоги в передпокої має бути не слизькою, так само як і в душі чи ванній кімнаті. Тут краще використовувати глазуровану плитку з матовим покриттям чи об'ємним малюнком. Плитка з глянцевим покриттям стає дуже слизькою при попаданні на неї води. При підборі плитки для сходів пам'ятайте про те, що головним фактором є безпека. Для позначення краю сходин можна використовувати оздоблювальну плитку або дерево. Якщо треба акцентувати підсходинку, використовуйте плитку іншого кольору, тоді кожну сходинку буде гарно видно. Плитка для зовнішнього використання має бути неслизькою і витримувати перепади температури. Викладаючи плитку у внутрішньому дворику, не забудьте зробити нахил для швидкого стікання води з поверхні, щоб не утворювались калюжі. Стилізація під мармур і глянцеве покриття керамічної плитки надають ванній кімнаті розкішного вигляду, створюючи в той же час практичну захисну поверхню. Ніби мимохіть наклеєний бордюр підкреслює елегантність стилю. Плитка меншого розміру на стіні візуально скорочує простір і робить кімнату більш затишною.

Дата: Воскресенье, 27 Сентября 2009
Просмотров: 6752
Автор: JeyBud.com.ua



Партнери
111
Рассылка
E-Mail:
Новости
16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних ...
23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в ...

Інфо про групу

Группа: Гість
FAQ
29.01.2010
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи.
29.01.2010
Хромотерапія - це безконтактний метод лікування світлом і кольором. Він ...
KOMFORT - сантехніка для вас! © 2009-2014